PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738722}

Guilty

Talvar
6,8 365
ocen
6,8 10 1 365
Talvar
powrót do forum filmu Talvar

Zastanawiam się nad obejrzeniem, bo widziałem ten film na cda, ale jedno pytanie - Czy w tym filmie ludzie tak znienacka wyskakują z różnych stron i zaczynają tańczyć? I czy kobiety w tym filmie śpiewają, tak jakby przez megafon?

Bo jeśli tak, to ja sobie odpuszczę.

ocenił(a) film na 4
Sony_West

haha świetnie to ująłeś, ja tez tego nie cierpię, to żenujące

ocenił(a) film na 7
Sony_West

na szczęście w tym filmie nikt znienacka nie tańczy i nie śpiewa :D chociaż jest scena ze śpiewem ale uzasadniona

Sony_West

hehe ja tylko tak dla jaj to napisałem :) Nie żebym hejtował.

Ale jednej rzeczy nie umiem pojąć - tego ich kobiecego śpiewu, jak ze wypomnianego "megafonu". Podobno hindusi uważają taki śpiew za podniecający, a ja nijak nie wiem, dlaczego. Hinduskie kobiety ciekawie tańczą - te ich choreografie grupowe są na swój sposób piękne. Ale ich śpiew? Dziwny.

Sony_West

Dla innych kultur nasze dźwięki mogą być dziwne, świat to nie tylko my :)

Sony_West

Są do tego przyzwyczajeni, tak samo jak do jedzenia czy innych spraw. Osłuchani z tym od małego doceniają to co im dobrze znane.

Sony_West

W indyjskich filmach śpiewają znienacka, żeby widz mógł poznać uczucia i przemyślenia bohatera. Postaci w filmie po skończonej piosence dostają amnezji - nie pamiętają, co śpiewali inni. Ale widz pamięta.
Można się do tego przyzwyczaić, a niektóre z takich piosenek to majstersztyki, nierzadko autoironiczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones