Odtwórz Zwiastun nr 1 1:34
Film

2009 1 godz. 32 min.
5,6 32
oceny
5,6 10 1 32
22
chce zobaczyć
{"id":"470083","linkUrl":"/film/Tamo+i+ovde-2009-470083","alt":"Tamo i ovde","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/00/83/470083/7321890.2.jpg"}
Robert to zblazowany nowojorczyk, który jedzie do Serbii, aby ożenić się z miejscową dziewczyną potrzebującą... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Tamo i ovde
Zwiastun nr 1 1:34
Tamo i ovde - Zwiastun Nr 1 Zwiastun do filmu Darko Lungulova.

Robert to zblazowany nowojorczyk, który jedzie do Serbii, aby ożenić się z miejscową dziewczyną potrzebującą amerykańskiej wizy i w ten sposób zarobić szybką gotówkę. Plan się jednak nie udaje, a obiecane pieniądze przechodzą mu koło nosa. W tym samym czasie Branko, młody emigrant z Serbii, który przedstawia się jako "człowiek z vanem",Robert to zblazowany nowojorczyk, który jedzie do Serbii, aby ożenić się z miejscową dziewczyną potrzebującą amerykańskiej wizy i w ten sposób zarobić szybką gotówkę. Plan się jednak nie udaje, a obiecane pieniądze przechodzą mu koło nosa. W tym samym czasie Branko, młody emigrant z Serbii, który przedstawia się jako "człowiek z vanem", zmaga się z rzeczywistością Nowego Jorku - miasta, które nie przebacza - podejmując rozpaczliwą próbę sprowadzenia swojej dziewczyny z Serbii do Ameryki.

studio
Here and There Productions / Joroni Film / KinoKamera / Więcej...
inne tytuły
Here & There - Wiedersehen in Belgrad Niemcy
Here and There Miedzynarodowe USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Belgradzie (Serbia) i Nowym Jorku (USA).
  • słaba historia

    m_sinobroda

    Film jest przepełniony stereotypami, bohaterowie bez wyrazu, historia ani nie wciąga ani nie zaskakuje. Wszystko razem daje wrażenie zkiśnięcia.

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.