Rewelacja jak dla mnie. Zupełnie inny klimat niż w dramacie europejskim nie mówiac o amerykańskich produkcjach. Momentami smieszny i przewrotny. Zdjęcia Chile - wspaniałe. Samo miasto, ocean i góry - piękne.
Ten film jest obecnie emitowany na platformie N pt. "Taniec Wiktorii". Dziwię się, że nikt z "filmweb" nie wpisał jeszcze polskiego tytułu. Jak ktoś lubi dobre latynoamerykańskie kino to dla niego właśnie jest ta pozycja.
Tak mało jest filmów, które przedstawiają walkę prowincjonalnego a nawet człowieka z marginesu o prawo do normalnego życia, o prawo do nauki, kariery i lepszego jutra.