PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=215045}

Tata, mama, moja kobieta i ja

Papa, maman, ma femme et moi
6,7 331
ocen
6,7 10 1 331
Tata, mama, moja kobieta i ja
powrót do forum filmu Tata, mama, moja kobieta i ja

Świetny stary film.

ocenił(a) film na 8

Zabawny i ogólnie bardzo dobry. Lubię francuski humor , nie było go aż tak wiele ale obejrzałam z wielką przyjemnością.

ocenił(a) film na 5
aam38

Powiem szczerze - jakimś krytykiem i znawcą nie jestem, ale przeciwny głos w dyskusji zawsze mile widziany.

Otóż moim zdaniem film jakiś bardzo dobry nie jest. Cenię starsze kino i szanuję to dzieło, ale film Jean-Paul Le Chanois ma naturę narracji, co nie do końca mi odpowiadało. Humor jest taki sobie - co kto lubi, ale dużo lepiej bawiłem się na choćby polskich filmach z podobnego okresu. Powiedziałbym, że humor w tym filmie jest jakby naiwny, nie jest aż tak inteligenty jak bym tego oczekiwał. Do tego dodałbym, że z ekranu momentami wiało nudą i w pewnym momencie przestałem przejmować się losami bohaterów, podświadomie wiedząc, że wszystko i tak skończy się dobrze i w dość sielankowej atmosferze.

Uważam, że racjonalną oceną dla filmu byłoby 6-7. Ja dość krytycznie oceniam i dlatego tylko 5, ale wiadomo, że to subiektywna ocena, być może nie do końca oddająca rzeczywistą wartość dzieła.

ocenił(a) film na 8
aam38

Ja również!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones