PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299000}
6,7 238
ocen
6,7 10 1 238
Tato, I Love You
powrót do forum filmu Tato, I Love You

TATA, I LOVE YOU

ocenił(a) film na 6

sympatyczni ludzie porwali się z motyką na słońce! przynajmniej z czwórką rodzeństwa jakoś poszło, trzeba mieć odwagę, żeby przygarnąć pięcioro dzieci, na dodatek cierpliwość żeby im nie wlać za rozrabianie i agresję, dzieciaki to ciężka praca i wyrzeczenia, podziw, gdyby to były wszystkie maluchy to pewnie cała piątka byłaby u nich w komplecie, ze starszymi to już inna bajka!, ciekawe z co z Sylwkiem, wrócił czy został, zmienił się czy powiększył tam grono gangsterów...?

ocenił(a) film na 6
krasula_1

http://forum.gazeta.pl/forum/w,14,37806316,37815715,Re_Dom_nad_Missisipi_smutny_ cd_Tata_I_love.html

krasula_1

może i sympatyczni to oni byli na początku, a wiesz co oni zrobili jak im się znudziło to wychowywanie trudnej młodzieży? oddali te dzieci jak gdyby nigdy nic ,ale to jeszcze nic- rozdzielili je wszystkie i długo uniemożliwiali im wzajemny kontakt ze sobą. Czytałam o tym i straciłam resztki szacunku dla tych bezmyślnych ludzi :( Kto wogóle im dał dzieci. Ludzie którzy nie mieli swoich pociech, postanowili bo chyba mieli taki kaprys wziąć sobie 5 rodzeństwa z trudnej patologicznej rodziny brawo dla tego kto pozwolił na adopcje ludziom bez żadnego doświadczenia w wychowywaniu dzieci. na szczęście gdzieś czytałam ze wyszły te dzieci na prostą w końcu i to mnie trochę pociesza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones