PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299000}
6,7 239
ocen
6,7 10 1 239
Tato, I Love You
powrót do forum filmu Tato, I Love You

może ktoś ma link do dokumentu Dom nad Missisipi czyli kontynuację Tata, I love you?

krasula_1

Ja także poszukuję tego filmu dokumentalnego. Nie ma go prawdopodobnie w sieci, jak go jednak znajdę, to wrzucę tu link.

ocenił(a) film na 6
Gimly

to ja wtedy się piszę na wiadomość na krasula-1@wp.pl : )

ocenił(a) film na 7
krasula_1

Byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek informację gdzie można zobaczyć kontynuację. Z tego co wiem, to rodzeństwo się odnalazło, ale niestety ich losy bardzo się zagmatwały

kachaf

również dołączam się do pytania o dalszą część losów rodzeństwa

Cocoloco_91

są razem wszyscy się kontaktują, można to zobaczyć na słynnym portalu społecznościowym, fajnie , że się odnaleźli i się kontaktują

robaczek88

JA TYLO ZNALAZŁAM SYLWKA I ADRZEJA

MYSIOWA

MOGŁA BY TVP 1 WYEMITOWĆ DRUGĄ CZĘŚĆ FILMU

MYSIOWA

sa wszyscy. wedlug fb Kasia wrocila do Polski (ale nie wiem czy na stale). reszta siedzi w Stanach i chyba sa szczesliwi. i bardzo dobrze :)

ehhh

oktawia ma 2 dzieci,wyszła za mąż :)kasia wróciła do jeleniej góry,sylwek w stanach jak reszta braci,pracują żyją i z pewnością cieszą sie życiem:)!!!!!!!!!!!

krasula_1

http://www.tvp.pl/vod/dokumenty/spoleczenstwo/dom-nad-missisipi/wideo/dom-nad-mi ssisipi/6864013

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones