PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299000}
6,7 238
ocen
6,7 10 1 238
Tato, I Love You
powrót do forum filmu Tato, I Love You

Wszyscy bohaterowie odpychający - jak to w życiu. Z jednej strony ci Amerykanie, tacy ... no "obleśni" w tych spodenkach z nożyskami na wierzchu, tacy zimni, bez kontaktu, tylko z tym swoim instytucjonalnym podejściem (pomijam, że trzeba być ignorantem i nieodpowiedzialnym człowiekiem żeby adoptować 5 zdemoralizowanych dzieci, samemu nie wychowując ani jednego), a z drugiej strony te dzieci, z wszystkimi najgorszymi cechami - okrucieństwem i wieczną zemstą za lata poniżenia. Szczerze to aż ciarki przebiegały po plecach kiedy patrzyło się na Oktawię, a słuchało całej reszty...

ocenił(a) film na 8
libella

Dom nad Missisipi ukazuje dalsze losy tych dzieciaków. Żal się oglądało jak szybko to amerykańskie małżeństwo skreśliło połowę rodzeństwa.

ocenił(a) film na 10
libella

kurcze a mi sie wydaje ze ta adopcja naprawde mogla sie udac, zadowoleni mogli byc i Jurotichowie i dzieci, gdyby tylko wybrali inne dzieci, oni nie chceili stad wyjedzac i byc moze byloby im zdecydowanie lepiej tutaj nawet w domu dziecka ale razem. a oni powinni wziac dzieci ktore sa bardzo zdolne, spokojne, ulozone tylko nie maja szansy rozwinac skrzydel.caly czas mnie zastanawia jak wyglada przygotowanie do adopcji, przeciez od razu widac ze to nie ma szansy sie udac, nie z robertem.

ladyant

W sumie i tak mają lepiej w Polsce skończyliby w więzieniu bądź melinie. Tam zawsze mogą załapać się do jakiegoś programu pomocowego. Wydaje mi się, że chłopaków naznaczył FAS (no ten syndrom przepitej przez matkę ciąży), a Robert nadal jest dość dziwny, nie ufałam bym mu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones