PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727}

Taxi

7,1 138 370
ocen
7,1 10 1 138370
6,0 13
ocen krytyków
Taxi
powrót do forum filmu Taxi

i z czego tu można się śmiać? nie było nawet jednej śmiesznej sceny

ocenił(a) film na 8
uszelka

Cóż, francuski humor jest znacznie subtelniejszy od prymitywnego brytyjskiego czy amerykańskiego.

ocenił(a) film na 1
astat_2

nie nazwałabym humoru brytyjskiego prymitywnym, komedie brytyjskie typu jas fasola, co ludzie powiedzą, czy pan wzywał milordzie są moim zdaniem na bardzo wysokim poziomie, co do komedii amerykańskich, to zgodzę się, że zwłaszcza w ostatnich latach są prymitywne i mało zabawne, natomiast jeśli chodzi o Taxi, to według mnie jest to film dla miłośników szybkich samochodów (może im spodobałoby się coś takiego), a z komedią czy nawet humorem francuskim ma niewiele wspólnego

ocenił(a) film na 7
uszelka

Taxi to komedia amerykańska po europejsku, mi akurat ten typ humoru bardzo odpowiada, chociaż w kolejnych częściach poziom zdecydowanie spada. Plus całkiem fajnie ogląda się młodą Marion Cotillard.

uszelka

Nie mam nic wspólnego z szybkimi samochodami , nie rozróżniam marek i nie znoszę większości ganianek-strzelanek sensacyjno-komediowych - a dla mnie ten film jest super i przedstawia typowy , dobry , francuski humor. Zabawny, śmieszne gagi i sytuacje , na pewno poprawia mi humor. Bez nadęcia i silenia się na czerstwe dialogi rodem z Allena (przepraszam miłośników jego dzieł) - lekki , łatwy i przyjemny o prawdziwych ludziach, ich słabościach i niedoskonałościach oraz mimo to możliwym zadowoleniu z życia.
Przypomina mi Nietykalnych , których też polecam.
PS. Praktycznie przestałam oglądać amerykańskie komedie, bo dla mnie to nieporozumienie. Czasem coś im jeszcze wyjdzie,ale jest coraz gorzej....
Pozdrawiam

uszelka

Wcale sie nie zgadzam !!! Dla mnie świetna komedia, super sie ubawilem ją ogladajac. Jednak w jedynce czegos mi brakowalo ... Dlatego 9/10. Kolejne czesci sa juz idealne, dla mnie 10/10.

ocenił(a) film na 8
Shurtugal_Eragon

zupełnie się z Tobą zgadzam w pierwszej części czegos brakowalo a pozostale czesci sa super

tobiasz12

Mi szczerze mówiąc jedynka niezbyt się podobała, pozostałe części są świetne. Pierwsza ma trochę mało tego typowego pozostałym odsłonom świetnego humoru. Dla tej części dał bym 7/10

uszelka

kwestia gustu Ja np. się uśmiałem :)

ocenił(a) film na 6
uszelka

jedyneczki to bym nie dał ale i tak coś średnio to było śmieszne. Lubię cię.

blazeyek

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

uszelka

mękolenie gimbusa, któremu nic nie pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones