PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678879}

Te ostatnie godziny

These Final Hours
6,5 5 531
ocen
6,5 10 1 5531
Te ostatnie godziny
powrót do forum filmu Te ostatnie godziny

Może mi ktoś streścić jak się skończył ten film? Bo zasnąłem.

ocenił(a) film na 7
kilop

Wszyscy zginęli

ocenił(a) film na 8
kilop

James zawiózł Rose do jej ojca, nikogo nie było u cioci, a dokładniej ktoś ich zabił, Rose postanowiła pożegnać się z ojcem i zostać tam do końca, James powiedział jej o swojej drugiej dziewczynie Zoe która była z nim w ciąży, Rose powiedziała że jeszcze nie jest za późno aby wrócił do niej i naprawił błąd, udało mu się w ostatniej chwili, razem zginęli w objęciach. Jeszcze zanim to się stało wolny radiowiec powiedział że już niedługo to się stanie i było by niesamowicie gdyby jakimś cudem usłyszelibyśmy się jeszcze. W momencie końca widzimy niesamowity piękny efekt płomieni i w końcu przepełnia nas białe światło które wkrótce zanika, ekran staje się czarny, zaczynają pojawiać się napisy i jedyne co słyszymy to bicie własnego serca.

ocenił(a) film na 7
mekotron

Twoje ostatnie zdanie wywołało u mnie ciarki ;)

ocenił(a) film na 7
uhlvedin

Ja też takie dziwne mrowienie między palcami u nóg poczułem , chociaż to już dwa lata mineły....

ocenił(a) film na 8
kilop

Wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

ocenił(a) film na 1
kilop

Szczęściarz... ;)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 1
arieljarosz

To był komentarz do kilopa, który miał szczęście i zasnął. Jak możesz ocenić ten film na 8 ??? Nie oglądałaś filmów w dobrych? Co Ci się podobało... zresztą, nie odpowiadaj, nie chce wiedzieć. Film był wstrętny i obrzydliwy i obleśny.

ocenił(a) film na 7
Eva_Neya

Eee...ok? To może nie oglądaj żadnych filmów o końcu świata, ani thrillerów/horrorów? Zresztą sądząc po twoich ocenach i tak nie oglądasz żadnych filmów. Tak, bo był porządnie zrealizowany, dobrze zagrany i umiejętnie wyreżyserowany

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Eva_Neya

Skoro przeraził Cię ten film, to może nie był aż tak zły?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones