PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678879}

Te ostatnie godziny

These Final Hours
6,5 5 537
ocen
6,5 10 1 5537
Te ostatnie godziny
powrót do forum filmu Te ostatnie godziny

Jestem wielką fanką filmów postapo., chyba już obejrzałam ich na tyle dużo żeby obrać jakieś kryteria i oceniać. Zauważyłam, że te niskobudżetowe filmy są właśnie takimi perełkami, fabuła jest wąska ale dopracowana, skupia się na losach bohaterów najmocniej jak się da to różni właśnie te mało znane od tych wszystkich "lepszych" filmów. These Final Hours pobił na głowę może najśmielsze oczekiwania, chciałam obejrzeć coś tak na popołudnie, pospolicie do obiadu, a tu naprawdę jestem w szoku! Bardzo mnie poruszył, do samego końca końca trzymał w napięciu, genialny, co więcej pisać gorąco polecam. ;)

ocenił(a) film na 7
Olinder19

Witam , a widziałaś może The Divide i Carriers ? Akurat te 2 postapo mocno mi podeszły.

DarkSquall

Widziałam obydwa :) The Divide średnio mi się spodobał, zaś Zabójczy wirus był w moim guście. Szczerze powiem, że uwielbiam klimaty opuszczonych miast, domów, brakuje mi zawsze tego na filmach, teraz wzięłam się za serial Revolution, który również Ci polecam. Nie mogę znaleźć nic od The Walking Dead, który jest najlepszym serialem jakim widziałam, niestety ósmy sezon jest już robiony na jedno kopyto, ale kto wie co będzie dalej.

ocenił(a) film na 7
Olinder19

Nie dałem dużej szansy dla The Walking Dead , widziałem tylko 4 odcinki 1 sezonu. Serial wydał mi się strasznie nudny. Fabuła jak u Carringtonów , a zombie minimalna ilość. Skończyłem oglądać na tym odcinku jak grupa ludzi wpada do domu starców po babcie?? Oglądałem dawno , może potem jakoś się to rozkręca.
2 najlepsze seriale co ostatnio oglądałem to Z nation (tutaj nie było tego problemu co w The Walking Dead) i Penny Dreadful.
Co do Carriers to naprawde dobry film. Na początku to lekkie kino drogi , ale potem film robi się przygnębiający.
Revolution sprawdzę bo ostatnio z serialami u mnie nieciekawie.

DarkSquall

Dla mnie z Nation z sezonu na sezon robił się co raz bardziej zabawny niż przerażający, a przecież od post-apo oczekujemy też trochę dreszczyku. The Walking dead naprawdę warto dać szansę, myślę że po czasie zmienisz zdanie. Dom Grozy nic mi nie mówi, chętnie dodam serial do listy oczekujących. Revolution to lekkie połączenie postapo i sf, myślę że mimo szybkiej akcji serial wciągnie Ciebie tak jak mnie.

Olinder19

Cześć, polecasz coś w podobnym stylu, jakiś ambitniejszy film? Dużo już widziałam, ale może akurat coś się znajdzie.
A skoro lubisz klimaty opuszczonych miast intakie tam taki film widziałam w twoim chyba guście

https://www.filmweb.pl/film/The+Quiet+Earth-1985-40130?ref=ls_d_0_thequietea

DramaQueen_

Dzięki za tytuł, chętnie obejrzę. Ostatnio oglądam więcej seriali jak filmów ale spodobał mi się ostatnio tytuł NIE OTWIERAJ OCZU. Może odbiega od konkretnego końca świata, ale Bullock zagrała w nim naprawdę dobrze.

Olinder19

Dobry jest The Road, droga, ale to pewnie każdy już oglądał..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones