PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723590}
2,8 182
oceny
2,8 10 1 182
Tekken: A Man Called X
powrót do forum filmu Tekken: A Man Called X

Jako wielki fan Tekken podeszlem do filmu sceptycznie tak jak i do pierwszej czesci. Jak sie
na swiezo po emisji okazuje moja opinia o filmie raczej sie nie polepszyla, a za to umocnilem
sie w przekonaniu, ze to dno.

Fabula naciagana, agoga przeniesiona w postapokaliptyczny swiat. O co tutaj w ogole
chodzi?

Brak jakichkolwiek postaci zaczepnych nie liczac klanu Mishima i Bryana. Cala reszta
dziwnych postaci z naprawde slabymi dialogami i gra aktorska. Podrobki siostr Williams,
Kazuya, ktory charakterem przypomina raczej Jina.

Film robiony naprawde tanim kosztem. Slabi, nieznani aktorzy, brak sensownych scenerii nie
liczac slamsow pod Tekken. I, no i te ciagle retrospekcje, ktore niewiele sie zmieniaja, a
zapychaja minuty filmu.

Muzyka gdzies mi umknela, wiec chyba nie byla ani dobra, ani tez zla.

Sceny walk to pomylka. Ciosy laduja przed twarzami oprychow, co jest o dziwo latwo
zauwazalne. Zreszta glowny bohater na dobra sprawe sie nie bije, a raczej obrywa, bo ma
zelazna klatke, ktora chyba tylko Bryanowi udalo sie przebic.


Ogolnie ten film nie jest dla fanow. Odradzam, tez ogladania co bardziej wyrafinowanym
kinomaniakom

Piszczek1987

skąd pobrac napisy??

Avatar_3

Jak ogladalem film byl chyba wylacznie w angielskiej wersji. Niewiele tam mowia, wiec nawet jezeli ktos zna angielski w stopniu dostatecznym spokojnie da rade.

ocenił(a) film na 1
Piszczek1987

Wydaje mi się, że twórcy chcieli rzucić wyzwanie poprzedniemu filmowi i wszystkim innym ekranizacjom bijatyk.

"Nie podobał ci się Tekken z 2010 roku? Myślisz, że Street-fighter: Chun-Li był słaby? The King of Fighters nie miał wiele wspólnego z grą? No to patrz! To się nazywa gów.niana adaptacja! To był najbardziej gów.niany scenariusz, jaki udało nam się znaleźć i tylko zmieniliśmy kilka imion bohaterów, żeby jeszcze bardziej wku.r.wić fanów. Myśleliście, że nie można stworzyć takiego badziewia? No to macie za swoje"

Powyższe słowa przyświecały producentom jak i całej ekipie tworzącej ten film, no i trzeba przyznać, że udało im się znakomicie spełnić swoje założenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones