PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567359}

Teksas - Pola śmierci

Texas Killing Fields
6,1 8 929
ocen
6,1 10 1 8929
Teksas Pola śmierci
powrót do forum filmu Teksas - Pola śmierci

wykonanie słabe, słaby scenariusz, za mało charaktystyczne postaci. Myślę że lepiej dla filmu byłoby, gdyby akcja kręciła się tylko wokół "zabójcy z bagien", niepotrzebny drugi wątek wprowadzajacy zamęt, film mroczny, ale nie taką "mroczność" lubię. Wątki są zaczynane, potem porzucane, jak np. z napadniętą matką z dzieckiem, znalezienie ręki, itp. Tematyka super, taką lubię :), ale brakowało zaskoczenia, zwrotów akcji, przebłysków u detektywów., które nakierowały by śledztwo w dobrym kierunku. Jeżeli o mnie chodzi to duże rozczarowanie.

katasha20

podpisuje się pod tym,niestety ten 2 wątek był zbędny

ocenił(a) film na 8
katasha20

Dlaczego piszecie że 2 wątek był zbędny? Przecież taka jest praca policji. Zawsze w śledztwie ciągną kilka wątków. Wszystko na początku wskazywało, że to ci dwaj sutenerzy mordują. Matka z dzieckiem? A co mieli kontynuować, zgłosiła napad i tyle. Odcięte dłonie? To były dłonie jednej z ofiar, znaleźli i tyle. Też nie było potrzeby rozwinięcia tego wątku. Widzę drogie Panie, że ze złym nastawieniem podeszłyście do tego filmu lub nie do końca zrozumiałyście fabułę. Dla mnie film ekstra. Czołówka w tym gatunku. Pozdrawiam.

Boston09

Drugi wątek w tej postaci był zbędny, gdyż nic nie wnosi. mógłby być zupełnie inaczej rozwinięty, ciekawszy, bardziej wciągający...

ocenił(a) film na 8
katasha20

Pewnie, ze mógłby być ciekawszy czy bardziej wciągający, ale tak można powiedzieć właściwie o każdym filmie. Miałaś chyba za duże oczekiwania wobec tego filmu i się dlatego rozczarowałaś.

Boston09

Faktycznie miałam, gdyż uwielbiam taka tematykę w kinie i czuje duży niedosyt.

ocenił(a) film na 5
Boston09

Ja też miałem duże oczekiwania, niestety doczekałem się tylko wielkiego rozczarowania.

Heller1304

Pole gówna

ocenił(a) film na 5
lj46

No lepiej bym tego nie ujął. :P

ocenił(a) film na 7
katasha20

Nie bardzo rozumiem co masz na mysli z tymi dwoma watkami ... przeciez one sa istotnym fragmentem calej sprawy ... Reka nalezy do jednej z ofiar tych dwoch oprawcow, znalezienie jej i ciala dziewczyny na bagnach pomogly po czesli zlokalizowac miejsce,w ktorym owi oprawcy zabawiali sie ostatecznie z ofiarami ... Jezeli zas chodzi o napad na kobiete z dzieckiem ... to jeden z gliniarzy (ten poszkodowany w poscigu) sugeruje ze chyba jest dwoch napastnikow oczywiscie wtedy nie wiedza ze maja doczynienia z oprawcami z bagien ... wiec ten watek tez jest elementem ukladanki ...

ocenił(a) film na 5
katasha20

No dla mnie też sredniak ,troche pogmatwany ten film i dziwne wątki,ogólnie oglądając ten film trudno mi było sie na nim skupic

M_Nita

Dokładnie jest tak jak napisałaś.

ocenił(a) film na 5
M_Nita

Zgadzam się z twoją wypowiedzią.

ocenił(a) film na 6
katasha20

Film ma świetny klimat, przypomina trochę nawet pierwszy sezon True Detective ale scenariusz słaby. Poza tym że mamy jakieś morderstwa, film w zasadzie o niczym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones