PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567359}

Teksas - Pola śmierci

Texas Killing Fields
6,1 8 935
ocen
6,1 10 1 8935
Teksas Pola śmierci
powrót do forum filmu Teksas - Pola śmierci

warto obejrzec???


prosze o opinie

ocenił(a) film na 5
kazik06_87_2

bez rewelacji. Można obejrzeć ale nie ma takiej koniecznosci. Kolejny film o śledztwie w sprawie morderstw. Wiele takich filmów już było i ten nie odbiega od ustalonych kryteriów takich wlasnie filmow.

ocenił(a) film na 5
ConnorJ

Gorzej jest poniżej przeciętnej Sam był niezły,Jeffrey potwierdził że jest nijaki,Jessica(nowa gwiazdeczka) nie błysnęła była jak Jeffrey nijaka,jak i scenariusz i cały film.Spodziewałem się więcej.

ConnorJ

A jest konieczność oglądania jakiegokolwiek filmu?

ocenił(a) film na 5
Tom__Tom

Jest. Nie wiem jak wyobrażasz sobie ocenianie filmu np. Żołnierze kosmosu czy Coś bez uprzedniego obejrzenia klasyki tego gatunku jakim jest Obcy.
Lub ocenie filmu Jestem Legendą bez obejrzenia filmu Quiet Earth i poniekąd Langoliers. Jeśli oglądasz filmy tylko by zapełnić sobie wolny czas, ,bez żadnego konkretnego podejścia do tematu kinematografii to już twoja sprawa. I nie zadawaj tak infantylnych pytań.

ConnorJ

Podobno nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi... I ta do takich się zalicza.
Nie istnieje przymus oglądania filmów. Tak samo jak nie ogląda się filmów tylko po to, żeby je oceniać. A przy ocenie "Żołnierzy kosmosu" czy "Coś" wcale ni było mi potrzebne wcześniejsze obejrzenie "Obcego". Takie twierdzenie jest dopiero infantylne.
A, żeby napić się szklankę mleka kupujesz od razu krowę?

ocenił(a) film na 5
Tom__Tom

No sory, ale jak sie wypowiadasz na takim serwisie jak TEN tutaj i zapewne też oceniasz filmy to chociaż rób to z sensem a nie na odczepnego.

ConnorJ

Chłopie opanuj się - a się nie ośmieszaj. Co mają Żołnierze kosmosu do Obcego albo Coś - oprócz tego, że science fiction? Porównaj sobie malucha to porsche - bo oba to samochody. Na tym portalu oceniasz jak ci się film podobał! A ocenę jego wartości zostaw krytykom.

ocenił(a) film na 5
Tom__Tom

Dzieci nie znają się na żartach ? :)

ConnorJ

No myślałem, że z dorosłym gadam...

ocenił(a) film na 5
Tom__Tom

to podaj mi swoja definicje dorosłości

ocenił(a) film na 3
ConnorJ

Connor J jaki znawca HAHAHAHAHAHAHAHA

ocenił(a) film na 5
Atherious

no comment

użytkownik usunięty
ConnorJ

ten nie odbiega od ustalonych kryteriów takich właśnie filmów.

zaciekawiłeś mnie. napisz proszę co to za kryteria i gdzie zostały ustalone, bo szukam tego od dawna.

ocenił(a) film na 6
kazik06_87_2

obejrzec, zapomniec. taki film ;) ocenilem na 6 bo nawet niezle sie ogladalo ;)

ocenił(a) film na 6
kazik06_87_2

Mimo wszystko, warto.

ocenił(a) film na 5
elo84

Szczerze mówiąc to nie warto, strasznie nudny.

ocenił(a) film na 6
PIOTREK_7

Dla jednych nudny, dla drugich nie :-]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones