PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349848}
7,5 5 830
ocen
7,5 10 1 5830
Ten Inch Hero
powrót do forum filmu Ten Inch Hero

One tree hill

ocenił(a) film na 8

Nie wiem, czy ktokolwiek zauważył podobieństwo do serialu "One tree hill" pod względem aktorów i muzyki, myślałam, że być może to sprawa tego samego reżysera, ale nie. Jakkolwiek, film oceniam na bardzo dobry - ciekawe postacie, wciągająca fabuła, różnorodność historii oraz pogodny, pozytywny "klimat". Polecam :)

Sindalain

O tak, szczególnie Danneel Ackles (swoją drogą słodko, że z Jensenem poznali się właśnie na planie tego filmu :)), bo tej Harnois nie poznałam od razu - wiedziałam, że skądś twarz znam, ale nie umiałam dopasować do niczego :D No i muzyka... "Feeling a moment"... ech, kocham to właśnie dzięki temu serialowi :) Zresztą ile to się dobrych piosenek nie poznało właśnie w nim :)

Dobra, koniec tej reklamy serialu :P Film lekki, przyjemny, momentami chwytał za serce, momentami rozwalał ze śmiechu - szczególnie przez postać graną przez Jensena (no ale w sumie mogę nie być zbyt obiektywna, bo gościa uwielbiam za Supernatural :D)

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Sindalain

Nie ukrywam, że jak kilka innych osób tutaj, włączyłam ten film ze względu na Jensena, którego uwielbiam za Supernatural. Ale ten film mnie zachwycił, głównie dzięki właśnie klimatowi i muzyce, podobieństwo do One Tree Hill, które uwielbiam i które jest naprawdę genialnym serialem, naprawdę czuć w tym filmie. I świetnie im to wyszło, ten klimat naprawdę tu pasuje. Może to wina Bethany Joy Lenz, która współtworzyła muzykę do tego filmu. :) Film naprawdę godny polecenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones