PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=356607}
6,5 108
ocen
6,5 10 1 108
Tennis no oujisama
powrót do forum filmu Tennis no oujisama

co ja pacze

ocenił(a) film na 3

Aż dziwię się że wytrzymałem do końca. Zupełne przeciwieństwo anime, totalny gniot, nie
wiem czego się spodziewałem. Wydarzenia pomieszane, cała akcja dzieje się zbyt szybko,
od razu wyjaśnili parę najważniejszych kwestii, ale totalnie słabo. Postacie bez charakteru,
to wgl nie są ci sami bohaterowie z anime. No i efekty, które prawdę mówiąc nigdy nie były
wybitne w takich produkcjach japońskich.
Anime nie powinno się przerabiać na film aktorski, jasne może być fajny, ale nigdy tak dobry
jak pierwowzór. Przykre tylko, że marnują ten potencjał i robią zwykłe g...
MADA MADA DANE.

użytkownik usunięty
blade81

Dokładnie.Postacie wogóle nie były wyraziste.Bo kim był Fuji,Momo,Żmija,Tezuka Kuminitsu tego z filmu bym się nie dowiedział.Ryuzaki sensei była za młoda,nie było córki Ryuzaki,reporterów Inui i Shiby,Inui nie robił swoich napoijów,a główny rywal Echizena przypominał mi Aktsu tylko,że tamten nie był w Hyotei.Nie było pokazane przyjazni między Momo,a Echizenem,a Ryoma na początku walcył z Momo,a nie Kaidoh i nie wiedziano poza Ryuzaki i Tezuką,że o ile dobrze pamiętam na początku,że Echizen był mistrzem juniorów w Stanach.Anime tak,a film jest jeszcze Mada mada dane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones