PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 167
ocen
6,0 10 1 31167
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Mogliby już odpuścić i zatrzymali by się na 5 Genezie. Koniec serii i tyle.

przyklad12

co to będzie remake?

Eph

nie.....reboot, interquel, sequel, i kij wie co jeszcze ww jednym.

Eph

mi się wydaje ze 2 i 3 już były części zapewne następne części to tylko zmarnowane pieniądze na bilet do kina

przyklad12

kasa musi się zgadzać...

ocenił(a) film na 3
przyklad12

Ma to być nowa trylogia, czyli jeszcze jeden film w 2018

ocenił(a) film na 3
przyklad12

Spokojnie. Najpierw T5 musi się dobrze sprzedać. Ocalenie też miało być początkiem trylogii, a jak wiemy - skończyło na jednej części.

Dentarg

No a czy nie Geneza jest kontynuacją ocalenia?, przynajmniej tak to mi wygląda.

ocenił(a) film na 3
Eph

Nie jest i w ogóle tak to nie wygląda. Zapowiedziano, że "Genisys" będzie pierwszą odsłoną nowej, drugiej, trylogii. Odcięli się od Ocalenia tak samo jak od serialu Kroniki Sary Connor.

Dentarg

Czasowo się zgadza (chyba) więc ja uznaje to za kontynuacje :)

ocenił(a) film na 3
Eph

Ocalenie miało być początkiem trylogii o wojnie z maszynami. Genisys ma być początkiem trylogii w której znów przenosimy się w czasie, chronimy Connorów, zapobiegamy Skynetowi i dobre masyzny okładają się ze złymi. Będzie trochę przyszłości, żeby pokazać Kyle'a przenoszącego się w czasie, trochę 1984 roku i trochę współczesności.
Nad Genisys pracują inni ludzie niż nad Ocaleniem.

użytkownik usunięty
Dentarg

Wszystkie części dzieją się w jednym wszechświecie?

przyklad12

bez przesady---- po co kolejna czesc po t4 ? , skoro z każdą kolejna cześcią po t2 , jest coraz gorzej

janekgromada

Niekoniecznie gorsza. Ja po obejrzeniu Genisys chcętnie zobaczę kolejne filmy z Terminatorem. Wolę to od dziecięcych Transformersów, ostatniego RoboCopa i inny h Wściekłych i nadętych. Niech Arnold jedynie się nie uśmiecha więcej, bo sala śmiała się do rozpuku a ja nie widzę w historii zagłady świata scen po których ludzie ryczą ze śmiechu i pojawiają się pojedyncze oklaski...

ocenił(a) film na 8
prosper5250

Niestety mlodziez to lubi. Bylem z kims z gimbopokolenia i komentarze, ze T3 i T5 sa lepsze niz T2 i T1 byly caly czas.
Gimby lubia motyw z Bad Boys, glupie usmiechy i brak logiki. Wola nowego Reese'a i debilnego Connora, ktory gada i gada i chce sie tulic zamiast zabijac.

Connor byl w T2 na poczatku, TO BYL CONNOR! Wodz, lider, pomimo krotkiej, 1-minutowej sceny zrobil na mnie wrazenie.

Obejrze oczywiscie wszystko, co zwie sie Terminator, ale wiem, ze T2 i T1 juz nigdy nie zostana przebite.

ocenił(a) film na 3
DayFly

"ale wiem, ze T2 i T1 juz nigdy nie zostana przebite."

Zgadza się, T2 i T1 nigdy nie przebiją. Cokolwiek nie zrobią to ich nie przebiją.

Jestem fanem Terminatorów Camerona od wielu lat. Dla mnie jest tak:
T1=T2 > T5 > T4 > Kroniki Sary Connor > T3

DayFly

Taki tip :P T1 i T2 tez byly dla gimbusow ..... ja mialem 12 lat i dobrze pamietam ze t2 byl kierowany dla wlasnie gimbazy , mlody Jon Conor byl istnym Bozyszczem nastolatek .Mam pytanie do ciebie i przedmowcy... Bo czesto widuje zarowno ciebie jak i kilkoro innych w tym topiku .... Czy to plucie jadem pod kazdym Remakiem i kolejnymi czesciami innych filmow ... Bierze sie z waszych obcislych hipsterskich spodenek?? bo krew nie dochodzi tam gdzie trzeba i te sprawy nie ida tak jak by sie chcialo?? Bo mnie by sie kurde nie chcialo przy kazdym nowym filmie pisac dokladnie te same bzdury (niektore wasze topici sa doslownie Copy/Paste poprzednich).... Hipsterstwo nie jest cool jest poprostu smutne.

ocenił(a) film na 8
Sabcio1234

Nie za bardzo Cie rozumiem. Przez ostatnie 10 lat na Filmwebie napisalem moze 20-30 komentarzy. Rzadko kiedy pluje jadem, a tu sie wypowiedzialem, gdyz jestem fanem serii.
Wiec nie wiem o co chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones