PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 166
ocen
6,0 10 1 31166
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Krytyka duza bierze sie od ludzi ktorzy poprostu sa zamknieci na swiat i na nowe pomysly i wizje.A mi sie podobala wizja nowego Terminatora.
Nie jest to idealna kontynuacja ale jednak jest to wysoki poziom zarowno pod wzgledem aktorskim jak i fabularnym.Trzyma w napieciu a same sceny akcji sa naprawde z sensem i na temat.Idzcie do kina i sprawdze sami.Polecam.
linda Hamilton i Arnold zadza a Davis to naprawde kawal swietnego aktorstwa.

lavrenzo84

Pamiętasz czy już zapomniałeś? Chyba to drugie, szkoda :)

Jestem zamknięty na świat i na nowe pomysły i wizje w świecie "Terminatora"? Doprawdy? A co tu jest nowego i jakie to "odkrywcze" założenia przedstawił autor? SkyNet to Legion, T-1000 to Rev-9, Dżona zabili i jego miejsce zajmuje kobieta. Wow, ale fabuła! Klasyk w dniu premiery i za pięć dekad tak samo będzie wspominany...Żartowałem, człek zje kababa, pójdzie się wysrać i tak samo będzie z "Terminator: Piece of shit", którego wytwórnia spuści w kiblu :) bo kasa się nie zgadza.

Obrona filmu? Spoko, ale z czym do ludzi? Recykling, pozmieniane nazwy i jak ktoś mówi czy pisze, że to jest żałosne to od razu nie jest otwarty na świat? Po takich wysrywach to będę coraz mniej otwarty.

ocenił(a) film na 8
PanKracjusz

Powiem wprost.Jest duzo lepiej niz sie spodziewalem po krytyce.Nie ma filmu ktory by nie kopiowal czegos z przeszlosci.Krytykowac Dark Faith tylko za to ze jest podobny do czesci 2 a tak naprawde wogole prawie nie jest podobny to jest jakies szalenstwo.

ocenił(a) film na 8
PanKracjusz

Szkoda ze Dark Faith nie byl od poczatku kontynuacja 15 lat temu.Jak dla mnie jest to naprawde dobre kino na wysokim poziomie.Nie jest to tak wysoki poziom jak Terminator 1,2 ale nie szedlem do kina z takim nastawieniem ;].Liczylem poprostu na dobre kino na wysokim poziomie i dobra kontynuacje wkoncu.To wszystko dostalem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones