PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=995}

Terminator

The Terminator
7,4 252 109
ocen
7,4 10 1 252109
7,7 25
ocen krytyków
Terminator
powrót do forum filmu Terminator

Kyle Rees

ocenił(a) film na 10

Najlepsza postać w tym filmie. Wszyscy zagrali rewelacyjnie: Linda Hamilton jako Sarah (chociaż prawdziwy popis dała w drugiej części), Arnie jako Terminator, ale Michael Biehn jako Kyle Rees to perfekcja.

ocenił(a) film na 10
Mordechaj_Sauerland

Lepszego Kylee nie będzie już nigdy Biehn postawił poprzeczke za wysoko

ocenił(a) film na 10
Mordechaj_Sauerland

Reese-Biehn jest genialny. To moja ulubiona postać filmowa. Taki współczesny romantyczny rycerz. Uwielbiam też Hicksa z "Aliensa" w jego wykonaniu. Dwie kultowe role. Aż szkoda,że facet nie zrobił większej kariery.

kinoman77_filmweb

Kilka lat podkładał głos w grze Far Cry 3: Blood Dragon i dał tam lepszy popis niż w Terminatorze czy Aliens, IMO. ;)

Ziomaletto

*Kilka lat temu

ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

Tak, tak, po trzykroć tak!

ocenił(a) film na 10
Whiro

:-)

kinoman77_filmweb

Ja też bardzo lubię tego aktora. Jest niedoceniany.
Swoją drogą Skynet mógł wysłać odrazu model T1000 do 1984 r. Terminator Podszyłby się pod Kylea albo pod kogoś z rodziny czy znajomych Sahry i by ją zabił i byłoby pozamiatane na kolejnych kilka części. Kylowi bardzo trudno byłoby zniszczyć T1000. Byłoby to wręcz niemożliwe. Chyba, że już wtedy wpadłby na pomysł z ciekłym azotem.
A poważnie mówiąc moja ulubiona część i jeszcze Ocalenie.

ocenił(a) film na 10
Mordechaj_Sauerland

:D Ja to przez całą jedynkę to kibicowałem Arniemu :P

ocenił(a) film na 10
Mordechaj_Sauerland

Muszę podłączyć się pod ten post. Moim zdaniem w Terminatorze, KR zagrał najlepiej i T2 mimo, że jest to super film, to jednak nigdy nie przekazał takiego ładunku emocji -najprawdopodobniej przez brak KR.

ocenił(a) film na 7
Mordechaj_Sauerland

tak jest, Michael Biehn zagrał świetnie, taka sugestywna, wrażliwa i mocna jednocześnie postać

ocenił(a) film na 10
Mordechaj_Sauerland

Skąd wiedział jak wygląda Sara i gdzie jej szukać?

ocenił(a) film na 10
deconstramus

Jak wyglądał wiedział dzięki jej zdjęciu, które dostał od Johna. A to jak ją znalazł to faktycznie trochę zagadka - w filmie nie było to z tego co pamiętam wyjaśnione.

ocenił(a) film na 10
Mordechaj_Sauerland

*Jak wygląda*

ocenił(a) film na 10
Mordechaj_Sauerland

Faktycznie ale myślałem że przez "portal" nie przejdzie nic innego oprócz żywej tkanki

ocenił(a) film na 10
deconstramus

On nie miał tego zdjęcia ze sobą, zdjęcie spłonęło w przyszłości podczas ataku terminatora na bunkier ruchu oporu. Kyle tyle razy na to zdjęcie patrzył, że doskonale pamiętał jak Sarah wyglądała na zdjęciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones