PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486763}

Test

Exam
6,6 16 385
ocen
6,6 10 1 16385
Test
powrót do forum filmu Test

...kontynuacja

ocenił(a) film na 6

Chodząc czasem do kina (dość rzadko), zawsze opieram się na ocenach filmweb.pl Oceny te sprawdzają się w 99% i mówię tu o ocenach rankingowych nie wypowiedziach na forum. Ocena Egzaminu okazała się być bardzo trafna, nie bez powodu jest tutaj w momencie pisania mojej wypowiedzi 6.83 i w efekcie końcowym ja tak właśnie ten film oceniam. Daję 6/10 bo rzeczywiście trzyma w napięciu. Jeśli ktoś takie lubi polecam obejrzeć "Pokój śmierci", na który nie bez powodu przeznaczam o pełne 2 punkty więcej i daję już 8/10 :-)

użytkownik usunięty
meski

No niby tak ale dlaczego zawsze w tego typu filmach musi się pojawić jakiś uzdolniony odmieniec "półgłówek", który w tym filmie odegra jakąś istotną rolę... Trochę tego za dużo a i uważam za fabułę za bardzo naciąganą i mało prawdopodobną.

ocenił(a) film na 6

Zapewniam, że w wymienionym przeze mnie "Pokoju śmierci" taki bohater (półgłówek) nie występuje (-;

użytkownik usunięty
meski

No to bardzo chętnie oglądnę :)... a oglądałem to hehe no film lepszy o wiele wiele od Exam ale ja czekam coś na miarę "Cube" ;D

ocenił(a) film na 6

No to może "Tron: Dziedzictwo" miło nas zaskoczy... skoro to film z podobnego jak wyżej gatunku, który nazywa się "wystarczy przeżyć" (-:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones