PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486763}

Test

Exam
6,6 16 386
ocen
6,6 10 1 16386
Test
powrót do forum filmu Test

Film nudny,oparty jedynie na gadaninie. Nudy,nudy,nudy..... Nie polecam. Szkoda czas na ten gniot.

ocenił(a) film na 8
tiltomasz

Czyli twierdzisz że ten film też jest do dupy bo tylko gadają? - http://www.filmweb.pl/film/Dwunastu+gniewnych+ludzi-1957-30701
Szkoda czasu na czytanie takich super sensownych komentarzy jak twój, o gustach się nie dyskutuje ale gimbusiarnia nie powinna mieć prawa głosu i opini ....
Spoko film polecam 8/10

ocenił(a) film na 7
tiltomasz

Wg. mnie film jest bardzo interesujacy.

ocenił(a) film na 8
tiltomasz

Filmu to nie potrafisz ocenić. Siebie podsumowałeś na gimbusa i tak zostanie. Dla mnie super, jak widzę i dla większości, bo film ma bardzo wysokie notowania pomimo wypowiedzi takich jak ty.

ocenił(a) film na 7
tiltomasz

że czegoś się nie rozumie to nie znaczy że film jest nudny....

ocenił(a) film na 2
tiltomasz

Masz racje. Nisko budżetowy chłam. Nudny, generalnie nic się nie dzieje. Strata czasu, po co robic takie filmy? Za zużyty prąd na jego obejrzenie powinni mi zwrócic.

mercg

Mi też.

ocenił(a) film na 8
tiltomasz

kwestia gustu, ja uwielbiam film polegajace jedynie na dialogu (lub tez w znacznej wiekszosci).
12 gniewnych ludzi (wersja ang i rosyjska), pojedynek(stary i nowy), czlowiek z ziemi, Sunset Limited czy rzez Polanskiego. To specyficzne filmy i nie musza sie kazdemu podobac ale napewno dobre.

ocenił(a) film na 8
tiltomasz

Do tych co piszą ze nudny ; jakie jest pytanie cwaniaki??

ocenił(a) film na 7
tustydm

:D, czy macie jakieś pytania?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones