5,2 20
ocen
5,2 10 1 20
29
chce zobaczyć
{"type":"film","id":92741,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Ambushers-1967-92741/tv","text":"W TV"}]}
The Ambushers
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Latający spodek zbudowany przez rząd Stanów Zjednoczonych wyrusza w swój pierwszy testowy lot. Z nieznanych powodów pilotować go mogą tylko kobiety (mężczyźni ginęli z powodu promieniowania). Wybranym pilotem zostaje Sheila Sommers i wszystko idzie sprawnie dopóki Jose Ortega, agent pracujący dla grupy terrorystycznej o nazwie Big O, nieLatający spodek zbudowany przez rząd Stanów Zjednoczonych wyrusza w swój pierwszy testowy lot. Z nieznanych powodów pilotować go mogą tylko kobiety (mężczyźni ginęli z powodu promieniowania). Wybranym pilotem zostaje Sheila Sommers i wszystko idzie sprawnie dopóki Jose Ortega, agent pracujący dla grupy terrorystycznej o nazwie Big O, nie kradnie tego statku używając zdalnego urządzenia, powodując jego lądowanie w bazie w Meksyku. Ortega gwałci Sheilę i zostawia ją na pewną śmierć. Odnajdują ją kilka tygodni później w stanie szoku. Matt Helm razem z Sheilą, która będzie udawać jego żonę, zostają przydzieleni do znalezienia statku. Kiedy Matt dotrze do Meksyku nie tylko musi stanąć oko w oko z Ortegą i jego poplecznikiem Quintaną, ale również z wrogim agentem Francescą Medeiros i zabójcą Nassimem.

The Ambushers zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.