PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622549}
8,1 12
ocen
8,1 10 1 12
The Chronicles of Narnia: The Magician's Nephew
powrót do forum filmu The Chronicles of Narnia: The Magician's Nephew

Skąd wiadomość,że film powstanie ? Na razie nic nie wiadomo nawet o "Srebrnym krześle" a tu już data premiery następnej części. Swoją drogą bardzo bym chciała aby filmy powstały :)

alunia123

Niestety, ale nie mam dobrych wiadomości, jednak nie oznaczają one, że filmy nie powstaną, jednak są informację które świadczą że rozpoczęcie w ogóle jakiś pre-produkcji filmów Narnii ma się rozpocząć dopiero w 2018 roku.

aneciora11

dzięki :( za tą raczej smutną wiadomość ....bo 2018 r. to bardzo odległe plany

alunia123

Przecież chyba robią Srebrne Krzesło prawda? Chciałbym żeby robili w kolejności książek, czyli Krzesło, Koń i dopiero Siostrzeniec. A w 2018 Eustachy będzie dorosły :(

mareczekp2

Robią Siostrzeńcza, a potem Srebrne Krzesło,ale to prawda początkowo miał być w grudniu 2014,ale czytałem ostatnio ,że
produkcja rozpocznie się w 2018 poczekamy sobie jeszcze trochę :(

D1999

Cienko, strasznie się napaliłem na kolejne części po ostatniej powtórce Kaspiana i czytam książki :)

mareczekp2

Nie robią Srebrnego Krzesła, ani żadnej innej części. Przynajmniej nie ma o tym nigdzie informacji. Na dzień dzisiejszy wiemy tylko, że jest bardzo prawdopodobne, iż następny film o Narnii może powstać nie wcześniej niż dopiero w 2018 roku. :( więcej o tym można poczytać np. na narniaweb.com
A książki oczywiście warte przeczytania :)

Julia_20

To już raczej z inną obsadą, to niech zaczną od 1 części znowu i krecą tym razem bez przerw z nową obsadą:)

dawid2385

A po drodze były jeszcze plany kręcenia którejkolwiek części od "Srebrnego Krzesła" do "Siostrzeńca". Oczywiście tej, z której byłoby najwięcej kasy.

TheBestPL

Najwięcej zarobiliby jakby kręcili jeden film po drugim, bez takich wielkich odstępów czasowych. Bo zanim powstanie kolejna cześć, to ludzie zapomną tych poprzednich.

Julia_20

Jak to nie robią, przecież wyznaczony jest już reżyser, a praca nad scenariuszem jest w ciągłym ruchu.

Mastersix

Zobacz kiedy ja pisałam ten post. Kto jest reżyserem?

alunia123

Jedyna nadzieja w tym, że siostrzeńca mogą zrobić niechronologicznie i nie patrząc na wiek pozostałych aktorów. Mam nadzieje, że się doczekam tej akurat części, bo jest ona moją ulubioną i moim skromnym zdaniem najlepszą ze wszystkich ;)

alunia123

Srebrne krzesło jako tako jest już w pre - produkcji. Scenariusz jest przygotowywany. Czekamy na datę premiery (obstawiam grudzień 2017 roku) i na info kto zagra główne role.

adidos09

Niech już skończą "Srebrne krzesło" i nie grzebią się tak z realizacją (o ile do niej dojdzie) "Konia i jego chłopca", bo adaptacji tej książki bez Skandara Keynesa w roli Emunda nie przeżyję (wszak ma już 23 lata, a Edmund książkowy miał w niej lat 20).

Shiloh

Jeśli idzie o wiek bohaterów - masz rację podzielam twoje obawy. Jednak że pamiętajmy iż do filmów dobierali aktorów o kilka lat starszych. Np:

Eustachy w książce ma 9 lat. W filmie grał go 15 letni Will Pulter. Odstępstwa 6 lat.
Zuzanna Pevensje w książce ma lat 12. W filmie zagrała ją 16 letnia aktorka. Odstępstwa 4 lata.
Piotr Pevensje w książce ma 13 lat. W filmie grał William Moseley który miał wtedy 17 lat.

Odstępstwa wiekowe są dość spore. Rużnice między wydaniem PWDŚ a SK także :( Jednak przy dzisiejszych możliwościach można zrobić naprawdę wiele.
Ale żeby 4 część Narnii była dla mnie idealna to muszą zostać spełnione 3 warunki:

1 to powrót starej obsady: Will Poulter (obowiązkowo) Ben Barnes (obowiązkowo) i inni.
2 powrót Harrego Gregsona Williamsa jako kompozytora. (Zmiana autora soundtracku w 3 części to niedopuszczalny błąd) Muzyka z 1 i 2 części mają klimat. Maja w sobie ducha Narnii. Muzyka Arnolda jest bardziej plytka. Nie podoba mi sie juz tak bardzo. sorry za blendy. Klawiatura oszalala.

adidos09

Jedyne, z czym się nie zgadzam to klimatyczność "Księcia Kaspiana" - wszak i tam wiele było niewybaczalnych błędów i skrótów (nie licząc CGI wersja BBC z lat 80. znacznie przewyższa tę wersję). A jeśli dalej masz problemy z klawiaturą, po prostu uruchom komputer na nowo.

Shiloh

Nie chodzilo mi o bledy związane z fabułą, ale o muzykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones