PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851347}
5,9 5,9 tys. ocen
5,9 10 1 5872
6,4 7 krytyków
The Cursed
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Sama historia nie stanowi żadnego odkrycia - coś łazi po lesie i żywi się okoliczną ludnością. Robotę robi klimat i świetna strona wizualna.

Nie wiem skąd tytuł Eight for silver na netflix. Lektor porażka……

Zdjęcia

ocenił(a) film na 7

Obłędne zdjęcia. Oprawa wizualna niesamowita. Historia może nie najwyższych lotów, ale klimat sprawił, że obejrzałam zaczarowana. To zdecydowanie moje klimaty.

Świetny

ocenił(a) film na 9

Brutalny i mroczny a zarazem bardzo ciekawy , mogę polecić z czystym sumieniem mało jest filmów o takiej tematyce

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Jestem pod wielkim wrażeniem, że współczesne kino potrafi jeszcze wydać na świat taki film. Nie rozumiem niskich ocen. Dałbym może 9, ale jak na współczesne kino przesiągnięte netfliksowym bagnem, ten film to wybitne arcydzieło. Poza tym, jest naprawdę dobry. Dla mnie 10/10.

"Eight For Silver" to film, który trudno zakwalifikować jako klasyczny horror, jednak jako film grozy wypada znakomicie. Jego siła tkwi w umiejętnym budowaniu atmosfery oraz napięcia, co sprawia, że wyróżnia się na tle wielu współczesnych produkcji tego gatunku. Solidna gra aktorska, wysokiej jakości efekty specjalne...

więcej

Groza , groza...

ocenił(a) film na 7

Jako horror raczej nie ale jako film grozy spisuje sie całkiem dobrze . Solidne aktorstwo, dobre efekty i niezły scenariusz dają film który oglada sie dobrze bez uczucia znużenia czy zażenowania. Dla mnie solidne 7/10

Naprawdę dobrze zrobiony film z ciekawymi postaciami i przyjemnymi efektami, ale największy smaczek to klimat. Mocne 7.

Niekompetentnym bezjajecznym lektorem

Klimacik może jest ale co z tego jak jest popsuty przez komputerowego stworka oraz prostą fabułę jak konstrukcja cepa. Obejrzeć i zapomnieć

Najlepsza akcja na początku filmu pozbycie się cyganów coś pięknego

Zabrakło tylko grozy. A to dla horroru niezbyt dobrze. Mamy za to świetne zdjęcia i przyzwoitych aktorów. Nie jest źle, ale mogło być znacznie lepiej. Nietypowe podejście do tematu wilkołaków powinno przyciągną przed ekrany miłośników gatunku.

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 9

Film nakręcony i zmontowany jest po prostu świetnie. Stylizacja i scenografia, zasługują na piątkę z plusem. Uwielbiam takie niespodzianki.
Historia sprawnie prowadzi widza, od początku, do końca filmu, a klimat wylewa się z ekranu. Polecam

Super idą w klimacie tamtych czasów, wioski i polowania na potwora. Super gra aktorska, muzyka i kostiumy. Trzyma w napięciu i jest dopracowany fabularnie. Film godny swojego gatunku, gdzie nie dostrzegam żadnych nieprawidłowości.

Bestia z Gévaudan

użytkownik usunięty
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Dawno Mnie żaden film typu horror tak nie wciągnął.Mroczny klimat.Klątwa. Nie oklepany temat .Ogólnie świetny ;)

Fajny klimacik

ocenił(a) film na 7

Fajny klimacik ma ten film, polecam.

tego filmu na Netflix

Jak na horror film mało straszy. Powolne tempo nie jest niestety na plus. Akcja rozwija się za wolno, przez co trochę można się wynudzić. Nawet jak już się zaczyna trochę więcej dziać, to i tak jesteśmy w takim lekkim letargu... Obejrzeć i zapomnieć, film na długo w pamięci nie zapadnie... 5/10