PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705962}
5,8 621
ocen
5,8 10 1 621
The Dead Lands
powrót do forum filmu The Dead Lands

Poproszę..

ocenił(a) film na 6

...więcej filmów o Maorskich wojownikach. Znacie ?

ocenił(a) film na 6
7acek

*maoryskich

7acek

dobry stary .... Once Were Warriors

ocenił(a) film na 6
kisiel291

Już oglądałem.

7acek

Wujas "Google" i po sprawie... Jak są, to tylko tak. Jedyna rada to szukaj po angielsku. Pozdro!

ocenił(a) film na 5
7acek

Whale Rider 2002; The Tattooist 2007; najnowszy jest The Dark Horse 20014; River Queen 2005; Utu 1983; The Man who lost his Head 2007...

użytkownik usunięty
7acek

nie

ocenił(a) film na 6
7acek

Nie pamietam tytułu ale działo sie to na tej wyspie co to tam te posagi głów stoja. Był jakis sprawdzian na wojownika czy cos .Skakali do wody z wysokich skał i pływali na zolwiach. Aha cos tam było w ogole z tymi żółwiami,że mial wypłynac na zawołanie z oceanu czy cos...

ocenił(a) film na 9
soglif3

Nie mówisz o Rapa Nui czasem? To nie maorysi tylko Wyspa Wielkanocna, ale film zacny ;)

ocenił(a) film na 6
filozofbercik

no widzisz.bylem teraz poza netem jakis czas na piwie z kumplem i mowiłem mu o "The Dead Lands" i ,ze widzialem podobny film i wlasnie on przypomnial mi ten tytuł. Myslałem ,ze jak wróc, to od razu napisze o jaki film chodziło. Twoj koment oznacza,ze jednak dobrze wytłumaczyłem scenariusz,no chociaz tyle,ze udało sie z tytułem..Dzieki :) Tak to RAPA NUI.

ocenił(a) film na 6
7acek

"River queen" (2005) również produkcji nowozelandzkiej ;)

7acek

:D
http://www.filmweb.pl/film/Vaiana%3A+Skarb+oceanu-2016-704635

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones