PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705962}
5,8 621
ocen
5,8 10 1 621
The Dead Lands
powrót do forum filmu The Dead Lands

... równie mroczny i tajemniczy obraz jak "Valhalla"... dla mnie majstersztyk...

użytkownik usunięty
kedarlupus

Nie. Valhalla jest unikatem, ten film też ma coś w sobie ale mu nie dorównuje, nakręcone fajnie, aktorzy też całkiem ciekawie się zaprezentowali, ale brak tu "kresu", klimatu jaki ma w sobie Valhalla.

masz racje ale nie na co dzień mamy okazję oglądać kino nowozelandzkie, tym bardziej w wykonaniu Maori którzy kwestie wymawiaja w swoim jezyku (wg mnie to klimatyczne bardzo). świat dawnych Maorysów był bardzo mroczny co widac na filmie. Bezustanne zabijanie, straczeńcze nastawienie do świata, mrocznośc, bezlitosność i pogarda słabymi bardzo przypomina mi "Valhallę". pewnie że "Valhalla" jest lepsza i z pewnościa stała sie klasykiem. w sieci jest duzo filmów (niestety tylko fragmentów do kilku minut dosłownie) z NZ gdzie wystepuja Maori i prezentuja w nich swoja histori,e i kulturę. To bardzo ciekawe, oryginalne kino....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones