film

The Divine Enforcer

1992
1h 30m
5,4 55
ocen
5,4 10 1 55
Jeśli myśleliście, że w zawodzie księdza najważniejsza jest znajomość Biblii i umiejętność doradzania wiernym, to najwidoczniej nie wiecie nic o prawdziwym świecie.... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
The Divine Enforcer zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Jeśli myśleliście, że w zawodzie księdza najważniejsza jest znajomość Biblii i umiejętność doradzania wiernym, to najwidoczniej nie wiecie nic o prawdziwym świecie. Skuteczny ksiądz powinien bowiem znać sztuki walki lepiej niż Bruce Lee, szlachtować złoczyńców ostrzami w kształcie krucyfiksów i strzelać do nich z pistoletu z krzyżemJeśli myśleliście, że w zawodzie księdza najważniejsza jest znajomość Biblii i umiejętność doradzania wiernym, to najwidoczniej nie wiecie nic o prawdziwym świecie. Skuteczny ksiądz powinien bowiem znać sztuki walki lepiej niż Bruce Lee, szlachtować złoczyńców ostrzami w kształcie krucyfiksów i strzelać do nich z pistoletu z krzyżem wygrawerowanym na rękojeści. Musi też wiedzieć, jak zwalczyć seryjnego mordercę, który uważa się za wampira i je płatki z czaszek swoich ofiar. Powyższy opis dotyczy "The Divine Enforcera", filmu, który naprawdę powstał (choć nikt nie wie dlaczego) i który w latach dziewięćdziesiątych można było obejrzeć na wideo. Nakręcony z myślą o rynku VHS akcyjniak Roberta Rundle’a to pokaz niewiarygodnej niekompetencji wszystkich zaangażowanych i prawdopodobnie jedyny w historii kina film religijny, w którym ksiądz - zamiast klepać zdrowaśki - klepie wszystkich po mordach.

studio
York Pictures Inc.
tytuł oryg.
The Divine Enforcer
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

" OTIS ". Taki polski tytuł tego filmu czytał u mnie lektor na kasecie VHS we wrześniu 1992 roku. Film został wydany przez firmę CASS FILM i tytuł oryginalny był " The Deadly Avenger ".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones