PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858172}
4,0 2 495
ocen
4,0 10 1 2495
3,2 6
ocen krytyków
The End
powrót do forum filmu The End

Zwiastun zdecydowanie słabszy niż sam film. Nie jest to oskarowe przedsięwzięcie, po prostu rozrywka, jednak przedstawiona w sposób niekonwencjonalny. Można mieć zarzuty do wielu elementów, takich jak przerysowanie, ale i tak całość się broni. Broni się, jeżeli jesteśmy otwarci na wizję inną niż tą, którą znamy. Ciekawe i innowacyjne, podejmuje tematu społeczne w osadzeniu w mediach społecznościowych, pandemii i świecie celebrytów. Wystarczająco dobry, aby zaspokoić swoją ciekawość. Zdjęcia naprawdę dobre.

Docttore

i ten nagrobek.....

ocenił(a) film na 6
queen_kinga

Myśle że zupełnie niepotrzebny. Pewnie Beckett’owi przypadłby do gustu. Potrafi odwieść od głównego wątku filmu.

Docttore

miałam podobne odczucia. I o dziwo Karolak dobrze zagrał, bo wcześniej gościa nie trawiłam.

ocenił(a) film na 6
sarakulej

Wydaje mi się, że po prostu pasował do tej roli. Mi też się podobał w tej kreacji, jednak wciąż w swoim nieco jednolitym stylu.

Docttore

No właśnie to przerysowanie było bardzo celowe i świadome, tak to odczułem przynajmniej. Ciekawa koncepcja ogólnie, dobrze się oglądało wbrew pozorom.

Docttore

Poza tym że jest 100% Karolaka w Karolaku to rzeczywiście nie taki zły film jak go malują ;)

ocenił(a) film na 6
kajko91

W 100% się zgadzam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones