PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720649}
4,3 9 021
ocen
4,3 10 1 9021
2,6 5
ocen krytyków
The Grudge: Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge: Klątwa

Film rozgrywa się w tym samym czasie co "klątwa 2" Fiona Landers pracuje w Japoni i wchodzi do domu rodziny Saeki (dom wygląda tak samo jak wtedy co wchodziła do niego Allison z "koleżankami") wchodzi na nią klątwa Kayako. Fiona wraca do Ameryki i kupuje dom od Spencerow. Opętana przez Kayako zabija tam swoją rodzinę. Córkę Melinde topi w wannie a męża zabija nożem, a na końcu podcina sobie gardło. Następnie Spencerowie ponownie sprzedają dom Faith Matheson i jej mężu. Do Faith prawdopodobnie chodzi opiekunka Lorna. Nie jestem pewien ale Lorna umiera w aucie przez klątwę męża Fiony a potem znajdują jej zniszczone ciało policja. Pan Matheson umiera ,a Faith wariuje i odcina sobie palce, wtedy do domu przychodzi detektyw Muldoon. Dalej nie wiem co będzie.
To jest moja teoria to wszystko złożyłem oglądając zwiastuny, tv spoty i wywiady aktorów.

Marcin33321

Obejrzałem zwiastun nr 2 i boję się, że już chyba wystrzelali wszystkie asy z rękawa, jakie mieli tylko na potrzeby tego trailera. Będzie bardziej krwiście, ale czy klimatycznie? To się okaże.... Chyba wybiorę się w piątek do kina.

Marcin33321

UWAGA!!! BĘDĘ SPOILEROWAŁA!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Twoje przewidywania spełniają się niemal w 100%. Dom był Fiony i tak, zabiła córkę i męża. Kolejni byli Spencerowie, którzy mieli sprzedać ich dom, ale najpierw mąż przejął klątwę i zabił ciężarną żonę. Kolejny był Matheson. Później Lorna, która nie była opiekunką, a aniołem śmierci. Faith Matheson zabiła się w szpitalu.

Marcin33321

Praktycznie trafienie w sedno. Film jest tak wyklepany, jak VW Golf z rocznika 2002 na polskich drogach. Nie ma nawet grama klimatu serii i jest to po prostu kolejne jumpscarowe gówno z kultową nazwa w tytule i to tyle....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones