PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720649}
4,3 8 998
ocen
4,3 10 1 8998
2,6 5
ocen krytyków
The Grudge: Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge: Klątwa

Amerykańska wersja Ringu z Naomi Watts jako film jest dużo lepsza niż amerykańska Klątwa lecz jest jedna rzecz która daję przewagę The Grudge. Jako dzieciak niesamowicie bałem się Kayako i myślę że nie jestem wyjątkiem. Ta postać wzbudzała niesamowity lęk i niepokój za każdym razem gdy się ją widziało. Chyba żaden inny czarny charakter w horrorach nie straszył tak dobrze.

przemek32143

Ze zwiastunów coś wnioskuję, że Kayako pojawi się tylko w jednej scenie w całym filmie...

ocenił(a) film na 3
przemek32143

... W ogóle jej chyba nie będzie.

ocenił(a) film na 4
MansonBest

Ja widziałem kayako w zwiastunie na minucie 1:50

bmazur987

Po zwiastunie wygląda że będziemy mieli dwa duchy. Ten co wychodzi z wanny(wygląda bardziej jak Samara z Ringu) chyba będzie głównym duchem. Ale Kayako też mignęła w zwiastunie i powinna być ale nie wiadomo jaką odegra rolę. Oby to nie był jeden duch w dwóch wcieleniach bo będzie to słabe.

ocenił(a) film na 3
przemek32143

Dla mnie straszniejszy był Toshio jej syn bo Kayako no była dość straszna ale Toshio straszniejszy ale w sumie po ci piszę bo w filmie i tak to nie ma

ocenił(a) film na 4
przemek32143

mam tak samo ,po pierwszej klątwie nie spałam tydzień :) a tutaj to takie odgrzewane ,średnio dobre kotlety :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones