PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670542}
8,3 6
ocen
8,3 10 1 6
The Legend of Conan
powrót do forum filmu The Legend of Conan

Oby tak zrobili, liczę że pokażą cały możliwy świat z uniwersum i w filmie będą gigantyczne, epickie
bitwy i wydarzenia, że umrze sporo żołnierzy i postaci. Jeśli spełnią to, to dostaniemy genialne filmy!

The_Fallen

No, to by było super. Mam nadzieję, że zrobią kilka nawiązań do opowiadań, w których Conan jest już królem (np. Feniks na mieczu). Byłby to spory ukłon w stronę fanów książek...

Suweren1

tylko ze Conan ma byc w filmie królem

The_Fallen

No tak, ale właśnie w tym opowiadaniu jest już królem.

Suweren1

o ile mi wiadomo historia całej trylogii planowanej ma zakonczyc w pewien sposob całe uniwersum Conana co wnioskuje po tym iż będzie w filmie no nie młody

The_Fallen

No i taki jest w tym opowiadaniu.

The_Fallen

Historia trylogii ma zakończyć uniwersum Conana. Po jakiemu to jest? I poczytaj może jednak te opowiadania. W terminatorze Arnie tez jest stary, to też znak ,że "historia zakończy uniwersum terminatora"?

Bezimienny_Jan

O jejku napisałem coś niezbyt zgodnie z Polskim, o jejku jak wiele rzeczy się stało. I czemu miałoby to zakończyć uniwersum? Bo po co ma trwać? Wielka trylogia, gdy jest już starym królem to idealna okazja.
Strasznie spinasz dupsko, weź wyjdź na dwór.

The_Fallen

Niezbyt zgodnie z jakąkolwiek logiką raczej. Btw, na dworze masz luz w dupie a w domu nie? ooo...

użytkownik usunięty
The_Fallen

Skoro jestes Polakiem, to wypadaloby nuczyc sie pisac poprawnie w ojczystym jezyku.

Już się nie uruchamiaj. Mieliśmy się do siebie nie dopieprzać, bo znowu będziesz mi pisał negatywnie gdziekolwiek tylko będę jak kiedyś. Dlatego siedź cicho.

użytkownik usunięty
The_Fallen

Z tego co pamietam to sie nie 'dopieprzales' do mnie. wiec nie zgrywaj bohatera. Natomiast pamietam, ze kazdy przejaw krytyki traktowales jako wielka obraze i jeczales jak mala dziewczynka. Wiec nie pisz co mam robic i zacznij stosowac swoja rade.

dobra, morda.

użytkownik usunięty
The_Fallen

Kolejna kulturalna wypowiedz. Tylko, ze raczej nie dostosuje sie do 'polecenia'.

ok.

The_Fallen

Z tego co pamiętam czytalem gdzies ze Arni podpisał od razu kontrakt na 2 części Conana.

somber

Hm. To by było ciekawe :P

The_Fallen

Marzę o ekranizacji Godziny Smoka, najlepsza powieść z Conanem.

The_Fallen

Czekam na ten film. Oby go zrobili bez wydziwiania i avataryzacji jak to coś z Aquamoą, ma być taki jak poprzednie części.

The_Fallen

Gdyby napisać dobry scenariusz, film mógłby być genialnym dziełem a wiek Arnolda w tym przypadku to aby plus, wręcz by uszlachetnił ten film, jedyna rola to jakiej mi teraz nie pasuje to Terminator, ale Conan jak najbardziej,dodatkowo niektórzy piszą że w opowiadaniach Conan jest już królem, gdyby ktoś zrobił dobrą ekranizacje powieści...

Gibson69

Popieram. Też uważam, że Terminatora powinien już sobie odpuścić, ale jako król Conan może być kapitalny. Bardzo mnie ciekawi czy Arnold podoła nowemu Conanowi, czy da radę wywijać mieczem, okładać bezimiennych wojaków i czy przygrzmoci kolejny raz wielbłądowi z piąchy :D

Dentarg

Jednak po czasie okazało się, że świetnie wypadł w terminatorze. Boję się, czy ten Conan w ogóle powstanie.

The_Fallen

Epicka drogi kolego to może być książka co najwyżej ;)
A co do Legend of Conan to niech zekranizują po prostu Godzinę Smoka czy Feniksa Na Mieczu lub niech oba te opowiadania jakoś zmiksują.

Pallantides

''Epicka drogi kolego to może być książka co najwyżej ;) '' - kolejny pacan.

użytkownik usunięty
The_Fallen

Swoj swego rozpozna.

NIE WAZNE w temacie tego co bylo tematem tego tematu na dzien 9 grudnia 2015 18:23 /. KONIEC TEMATU!

The_Fallen

Szczerze jeszcze przydałaby się porządna gra RPG z otwartym światem.

LordWieslaw55

zgadzam sie.

LordWieslaw55

Na pocieszenie możesz pograć w moda Hyborian Age do Skyrima.

The_Fallen

Hehe, smok ze Skyrima na zbroi :). Jestem bardzo ciekaw czy Arnold podoła tej roli. Szkoda tylko, że twórca arcygenialnej ścieżki dźwiękowej z jedynki - Basil Poledouris, nie żyje. Oby następca mocno wzorował się na jego pracy, a film zyska bardzo wiele klimatu.

Pawuloniasty

pierwsze conany były troche yy beznadziejne, wiec dobrze by było gdyby zrobili nowego... lepiej

Woops_Piwko

Pierwszy Conan z Arnoldem akurat był najlepszy z całej serii więc...

Pawuloniasty

Nie mówiłem, że późniejsze części były lepsze, więc...

Woops_Piwko

Beznadziejne? O_o

The_Fallen

Dokladnie! Uwielbiam Conana, blagam oby go nie zepsuli...

The_Fallen

Coś niewiele słychać dziś o tym filmie... Chyba go nie zobaczymy...

The_Fallen

Oby było dużo krwi, brutalności i epickich scen tak jak w całym uniwersum. No i oczywiście nie film z literką "R"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones