PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643872}
7,9 33 876
ocen
7,9 10 1 33876
6,7 3
oceny krytyków
The Maker
powrót do forum filmu The Maker

Genialny

ocenił(a) film na 10

I to uczucie, kiedy akcja się kończy i wiadomo po co klepsydra oraz dlaczego bohater to wszystko
robi, troche smutna... Czekam na kolejne animacje!

ocenił(a) film na 8
tajsonka

W takim razie polecam "zero" również animacja Kezelosa i też jest świetna

ocenił(a) film na 10
agateczka21

oczywiscie widzialam, rowniez dobra, jednak ta jest moim ulubiencem

tajsonka

Oboje są zaklęci, skazani na czas. Wspaniała animacja. Dołączam się do pozytywnych komentarzy. :)

ocenił(a) film na 6
tajsonka

Według mnie wtórne, infantylne i nudne ale jak to mówią każdy ma swoje kino. Czekałem ja ciekawą puentę i ona niestety nie przyszła. Dużo ciekawsze treść jest już w Perfeito. https://www.youtube.com/watch?v=ImowkpTfAw4

Finalny_Odbiorca

zgadzam się, od początku wiedziałam jakie będzie zakończenie. Szkoda, bo wykonanie fajne.

ocenił(a) film na 9
Finalny_Odbiorca

A mi się właśnie podoba dlatego, że jest to filmik subtelny, w ogóle nie jest jego celem jakaś zaskakująca puenta. Dzięki temu jest bardziej wieloznaczny (bogatszy?) w odbiorze, widziałem go już wiele razy i za każdym razem znajduję w nim coś nowego. Jest w nim dużo magii, którą jedni mają szczęście wyczuwać, a inni niestety nie. Ten Perfeito też mi się podobał, ale właśnie ze swoją puentą jest bardzo jednoznaczny w przekazie, a te odpadające przy kolejnych uderzeniach słupki są dość pretensjonalne.

tajsonka

Świetna, jedna z moich ulubionych. Luknij na "Sebastian's Voodoo" też niezła, albo "Ruin", czy "Doll Face" :)

ocenił(a) film na 9
tajsonka

Taak ta animacja to magia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones