PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786694}
5,1 523
oceny
5,1 10 1 523
The Man from Earth: Holocene
powrót do forum filmu The Man from Earth: Holocene

Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym filmem, to zapraszam na stronę: manfromearth.com.
Sam film jest już dostępny od kilku dni.
Na pewno warto zobaczyć, jeżeli jest się fanem pierwszej części.

vasper

Ciekawe kiedy napki będą :C

ocenił(a) film na 6
vasper

Gdzie te "za darmo", bo nie widzę. "Pokaż mi no to palcem, bo chcę uwierzyć, że śnię" ;)

pachomir

Nigdzie nie jest napisane, że za darmo :p

ocenił(a) film na 6
Hasan06

a ten ogromny nagłówek nad wypowiedzią vaspera, który brzmi "Twórcy tego filmu udostępnili go do pobrania całkowicie za darmo"?

pachomir

skupiłem się na komentarzu, mój błąd :D

ocenił(a) film na 5
pachomir

https://www.reddit.com/r/Piracy/comments/7qmt5i/the_man_from_earth_holocene_a_me ssage_from_the/

Twórcy sami udostępnili film na torrentach.

ocenił(a) film na 6
vasper

to zmienia postać rzeczy :)

ocenił(a) film na 6
pachomir

pół żartem, może powtórzy się sprawa filmu "wkręceni"? Twórcy wypuszczają film do torrentów, a później zbierać będą tylko kasę z ugód

ocenił(a) film na 5
pachomir

Wkleiłbym też bezpośredni link do zatoki piratów, ale tutejsze władze są szczególnie uczulone na takie rzeczy. Odnośnik do reddita też pewnie zniknie za jakiś czas :/

ocenił(a) film na 6
vasper

zainteresowani sobie poradzą, a jak film? Pierwsza część to dla mnie 10/10 + ulubiony

ocenił(a) film na 5
pachomir

Niestety dużo słabszy od pierwszej części. Zwłaszcza pod względem aktorskim. Nie ma też za dużo ciekawych rozmów/rozważań wynikających z "sędziwego" wieku głównego bohatera.
Więcej nie powiem, bo to mogą być moje subiektywne odczucia - nie chcę nikogo zniechęcać do obejrzenia, bo to na pewno warto zrobić.

vasper

Niestety kontynuacja to nieporozummienie.Pierwsza część to świetny eksperyment myślowy.Część 2 papka dla inteligentnych inaczej.

ocenił(a) film na 3
emanuel_n

oo, widzę, że nie tylko ja mam takie odczucia.

vasper

wydaje mi sie, że jest słabszy od części pierwszej.
miałem wrażenie, że w sumie nie potrzebnie powstała ta druga część.
po oglądnięciu mam ochotę zamknąć się na pierwszej części, jako na odrębnej historii zakończonej w cześci pierwszej.
druga część wprowadza jakąś taką zwykłość i normalność w całą historię, jedynka była czymś bardzo specyficznym i wyjątkowym według mnie.
brakuje tutaj w tej dwójce tej magicznej nutki niepewności. pięknie było obserwować, jak z szanowanymi autorytetami dzieje się minuta po minucie coś dziwnego, jak jedna rozmowa i jeden człowiek potrafi skruszyć coś, co człowiek latami pielęgnuje w sobie i w to wierzy... ten klimat, puszczenie muzyki, to było coś namacalnego, jakby się w tym filmie bylo, w tym pokoju i też popijało whisky. Tutaj po prostu dzieje sie jakaś akcja itd, aż mam ochotę napisać meila do twórcy, aby przestał tworzyć kontynuację, bo to w ogóle nie jest to co trzeba w tym filmie dodawać. imo
także ja w sumie traktuję dwójkę jak film ktory oglądnąłem, ale o nim zapominam, zamykam całe doświadczenie na jedynce i pewnie niebawem ją oglądnę znów, bo co jakiś czas tęsknię do tego klimatu który jest w tym filmie.
pozdrawiam

vasper

Jestem naprawdę zaskoczony, że ten film ma kontynuację. Jak pamiętam 1 częścią byłem (wtedy jako dzieciak jeszcze) zszokowany :) Film był zachwycający, a nie lubię filmów których akcja dzieje się tylko 1 pomieszczeniu.

ocenił(a) film na 6
vasper

6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones