PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776547}
6,8 46
ocen
6,8 10 1 46

The Nostalgist
powrót do forum filmu The Nostalgist

PiPy

ocenił(a) film na 8

Nie dziwie się że baza na filwebie jest taka słaba skoro nawet aktorów nie można dodawać...

rozyk007

Ktoś zabrania ich dodawać, czy co? :(

ocenił(a) film na 8
Iraheta

Już nie pamiętam o co dokładnie chodziło, ale jest to strasznie utrudnione zadanie.

rozyk007

To prawda, utrudnili "procedurę". Zwykle poza tytułem dodaję obsadę (bez względu na to, czy są to dwa czy dwadzieścia nazwisk), plakat, dodatkowe informacje. Tutaj jak widać był to już film, z którym dałam sobie spokój (tak, ja go dodałam, ze względu na Scotta Hindsa) i to głównie zasługa zmian na fw, który z przystępnej strony stał się masakryczny. Postanowiłam darować sobie dodawanie materiałów. Filmweb ma właścicieli, oni mają prawo zmieniać stronę, ale ja nie będę do niej dokładać swojej pracy. Niech martwi się o to kto inny.

Iraheta

Zresztą jak widać, teraz priorytetem stało się dodawanie do strony o filmach programów talent show.

ocenił(a) film na 8
Iraheta

Na szczęście nie zwróciłem na to uwagi ;D

ocenił(a) film na 8
Iraheta

Parę razy próbowałem coś dorzucić tylko ze względu na oczywiste braki (tj. aktorzy, plakat itd. ), niestety bez większego skutku. Swego czasu chciałem się przerzucić na imdb tylko szkoda mi było bazy filmów którą tu już uzbierałem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones