PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843004}
6,0 31 825
ocen
6,0 10 1 31825
4,8 9
ocen krytyków
The Old Guard
powrót do forum filmu The Old Guard

Boże Drogi co ty robisz Charlize - jak taka aktorka jak ty może zagrać w czymś takim 3/10 !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
krukowski6

Usuń ten komentarz!!!! Zabij się!? co to wgl ma byc!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
naomi_nomi

Ta, ona na pewno czyta komentarze filmweb...
Dostała ofertę, wykonała pracę... każdy (dorosły) płaci rachunki, ciebie też to czeka...

ocenił(a) film na 4
naomi_nomi

Masz rację - nie dla niej to coś

ocenił(a) film na 6
naomi_nomi

Charlize była na liście producentów, więc zapewne po prostu miała ochotę zrobić taki film. To nie jest jakaś tajemnica, że lubi zagrać akcję, zwłaszcza po Mad Maksie. Każdy ma prawo zagrać w czym chce, zwłaszcza "taka aktorka", która nie musi się już o nic martwić w życiu.

ocenił(a) film na 6
Olirinn

Dokładnie tak, aczkolwiek Old Guard < Atomic Blonde ;)

ocenił(a) film na 2
naomi_nomi

Zgadzam się w 100% To akt rozpaczy zagrać Chucka Norrisa vel Strażnika Texasu we współtworzonej produkcji.

użytkownik usunięty
naomi_nomi

"jak taka aktorka jak ty może zagrać w czymś takim 3/10 !"

Dokładnie, kilka razy podchodziłem do tego filmu aby wymęczyć ten koniec - u mnie 4/10 i to
tylko ze względu na Charlize, doprawdy nie pojmuję jak zdobywczyni Oscara, Złotego Globu i wielu innych nagród mogła zagrać w takiej - no gniot to nie jest ale słabizna, że szkoda gadać
i na każdym kroku widać tą tandetę rodem nawet nie z filmów klasy "b" a raczej "c" .

I chyba zaczyna się Charlize tak trochę brzydko starzeć - wiem ona ma dopiero 45 lat o ile dobrze liczę ale no taka piękna kobieta a tutaj zaczyna się powoli robić taki pasztet - oczywiście jeszcze nie teraz ale za kilka lat niewątpliwie tak będzie

ocenił(a) film na 3

Jak 15 lat temu obejrzałem ÆON FLUX to pomyślałem sobie, że już niżej upaść nie można. A tu proszę - Charlize pokazała, że da się.
A Chiwetel Ejiofor? Do teraz pamiętam jak zagrał głównego antagonistę w "Serenity". Też 15 lat temu.
Kurła, kiedyś to filmy umieli robić, panie!

ocenił(a) film na 5
naomi_nomi

Ja tam kocham Charlize. Ten film akurat nie jest tak słaby jak Mad Max . Przyczepiłbym się do fabuły. Ten szablon walki dobra ze złem jest mega nużący. Mam nadzieję, że kontynuacja będzie ciekawsza, bo tutaj rzeczywiście było nudnawo momentami. 

Muwistar

Słaby film. Zamówienia od Netfix - minimum jeden gej a najlepiej kilku i czarna w wiodącej roli. Reszta nie ma znaczenia jak scenariusz, reżyseria czy gra aktirska. Clint Eastwood dobrze, że jesteś jeszcze z nami. Twoje filmy to namiastka dawnej normalności.

ocenił(a) film na 5
Filbo

cos takiego jak normalnosc nie istnieje faszysto

Muwistar

Wal się lewaku.

ocenił(a) film na 5
Muwistar

Mad max jest wybitny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones