PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658187}
6,3 21
ocen
6,3 10 1 21

The Prototype
powrót do forum filmu The Prototype

Niestety tak brutalną grę może zekranizować tylko tworca Martwicy mózgu - Peter ?Jackson ale on niestety robi dziś kino komercyjne. A ten film to jakaś lipa o człowieku robocie a nie o człowieku mutancie. Klapa ?

forest122

A to powiedział, że ten film ma mieć coś wspólnego z grą o podobnej nazwie? To tak jakby powiedzieć, że gra amnesia jest na podstawie filmu amnesia(wiem, że głupie porównanie, ale nie chce mi się wymyślać). Nie.. To całkiem inna historia i uniwersum (w filmie widzie, że odbywa się w przyszłości). Przemyśl to :)

bula0072

no masz racje ale szkoda i tak :( ....

bula0072

Nie wiem czy zauważyłeś, ale w trailerze jest wymienione nazwisko Alex Mercer, który jest głównym bohaterem gry, tak samo jest wymieniona nazwa Lazarus, który też jest w grze! :)

silenthill4

A to w takim razie zwracam honor :)

bula0072

Przynajmniej Ja tak usłyszałem ;). Myślę, że to będzie jakiś filmowy prequel do dilogii gier :).

silenthill4

Również zwracam honor. Nazwisko w trailerze to Alex Maxwell. Jednak myślę, że to będzie na kanwie gry. Wielu żołnierzy, których Mercer zarzynał jak świnie, wyglądało jak ten "Prototyp" z trailera/filmu :).

silenthill4

Wszyscy tutaj szczelają tym porównaniem do gry... zabawne ja nie grałem już dawna w nowości i tego rodzaju gry a po obejrzeniu tego traileru jedyne jakie mi przychodzi do głowy porównanie to film z 1992r o takim samym tytule !
KINO NIE KOŃCZY SIĘ NA LATACH 2000 do teraz pamiętajcie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones