PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724682}
4,8 2 617
ocen
4,8 10 1 2617

The Rezort
powrót do forum filmu The Rezort

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Szkoda czasu na to coś ? Nic ciekawego !!! ;)

ocenił(a) film na 9
con_desiros

pieprzysz! film zajebisty! ma klimat i to sie liczy. Nie wiem czego sie spodziewałeś po horrorze o zombie.

ocenił(a) film na 7
con_desiros

@ con_desiros jako że jesteś na filmwebie prawie tyle czasu co ja może byś bardziej uzasadnił swoje stwierdzenie bo właśnie jestem po seansie i film był na prawdę fajny wiec nie wiem skąd u ciebie taka niska ocena....

con_desiros

Zgadzam się. Stracone 90 minut! Pomysł fajny, realizacja tragiczna, reszta schematyczna.

ocenił(a) film na 10
danzig1

film jest spoko tylko nie powiedzieli jak wytłukli Zombaków zanim ich zamknieli na tej wyspie, skoro wolisz oglądać Pokemony to czyli nie jesteś gotowy na takie filmy Gatunku Zombie

ocenił(a) film na 8
con_desiros

Dość oryginalny film o zombie, różniący się od wielu innych produkcji na ten oklepany temat. Interesujący motyw z uchodźcami i złamaniem tajnych zabezpieczeń systemu komputerowego chroniącego ludzi przed zagrożeniami ze strony przebywających tam, ocalałych zombiaków. Pewną inspirację czerpano z "Parku Jurajskiego", no ale tutaj mamy motyw nieumarłych (żywych trupów) a nie dinozaurów, zamkniętych na wyspie w celach komercyjnych/rekreacyjnych. Sam film jest naprawdę bardzo dobry, a więc nie rozumiem niskich ocen np. poniżej "5" czy "4". Oglądałem wiele "horrorów bez fabuły" a ten wyróżnia się na plus, właśnie bardzo oryginalną fabułą. Zakończenie trochę psuje całość, ale mimo to film zasługuje nawet na "8". Polecam, mimo że, widząc najpierw bardzo niską średnią ocenę na Filmwebie, z pewną obawą sięgnąłem po ten film na Netflix. Jednak było warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones