Film

2015 1 godz. 32 min.
7,6 2 371
ocen
7,6 10 1 2371
1 901
chce zobaczyć
{"id":"747981","linkUrl":"/film/The+True+Cost-2015-747981","alt":"The True Cost","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/79/81/747981/7711142.2.jpg"}
Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Na razie nikt nie dodał opisu do tego filmu.
Możesz być pierwszy!
Dodaj opis filmu
studio
Life Is My Movie Entertainment Company (współudział) / Untold Creative
inne tytuły
Film nakręcono w Bangladeszu, Kambodży, Indiach i Haiti.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Gdzie można obejrzeć ten film?

  Angiash

  Tak jak w temacie, wiecie, gdzie mogę obejrzeć ten dokument? Jest na Youtube, ale jako bardzo mały obraz i słabej jakości. Ciężko się to ogląda.

 • smutna prawda

  agatastee ocenił(a) film na

  podoba mi się wypowiedź, która brzmi mniej więcej tak: "płacimy za koszulkę 4$, za spodnie 20$, co sprawia, że wierzymy, że jesteśmy bogaci, zamożni, ponieważ możemy kupić wiele rzeczy, ale prawda jest taka, że jesteśmy biedniejsi i jedyna osoba, która staje się bogatsza to właściciel "Fast Fashion"."

 • obejrzenie miasta Kanpur w Indiach zryło mi mózg

  marcalina ocenił(a) film na

  garbarnia i farbiarnia skór.Chorzy ludzie, pracownicy jak zombie, skażone rzeki jak breja z pianą,apokalipsa .I nikogo na świecie to nie interesuje.

  5
  • Rzecz o chciwości

   topjes ocenił(a) film na 10 

   Doskonały dokument o tym jaką cenę płacimy za możliwość kupowania "więcej, taniej, szybciej". To po prostu trzeba zobaczyć.

   16
   • Ludzie ludzie

    sonny200 ocenił(a) film na

    Głównym problemem na Świecie, jesteśmy my sami... po obejrzeniu takiego filmu wstyd mi za rasę ludzką. Powinniśmy wyginąć jak dinozaury...dla dobra tej planety. Przydałoby się nam takie 2012 albo Thanos.

    4
    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.