PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324835}
7,8 3 642
oceny
7,8 10 1 3642
The Umbilical Brothers: Speedmouse Live from the Sydney Opera House
powrót do forum filmu The Umbilical Brothers: Speedmouse - Live from the Sydney Opera House

Nie lubię angielskiego humoru (a to był raczej ten typ), więc stąd ta ocena. Poza tym jak się wychodzi na scenę w podkoszulku to trzeba sobie wygolić pachy. Nieprzerwany widok tych "krzaczorów" pod pachami wszystko mi zohydził. To wszystko razem było jakąś amatorszczyzną, a nie prawdziwym spektaklem.

Franio

współczuję, człowiek pozbawiony poczucia humoru musi mieć bardzo ciężko w życiu...

ocenił(a) film na 9
Franio

Dla mnie to mimo wszystko niezbyt naturalne... żeby się facet pod pachą golił.

Lhundaeion

Wiem, że na wsiach jeszcze o czymś takim nie słyszeli.

ocenił(a) film na 9
Franio

Słyszeli i widzieli. Nota bene sami to wymyślili, pojechali do miasta i zostali wyśmiani.

Franio

Cysty Frano z miasta...

Bokciu

Bokciu-sropciu, a nie masz tam u siebie na wsi nic lepszego do zrobienia, niż głupoty pisać...?

ocenił(a) film na 10
Franio

Hahahahah! No to dobre, zła ocena bo mieli włosy pod pachami... o jejku, to żeś mnie na noc rozbawił! hehe, uwielbiam profesjonalne recenzje.

Jachups

Bardziej profesjonalna, niż twoja, buahahahahahh! A te 10/10 to chyba w ramach sprzeciwu, bo filmu to raczej nie widziałeś.

ocenił(a) film na 10
Franio

Mieli włosy pod pachami... więc dam 3.... heheh

Jachups

Nie widziałem, więc dam 10/10. Żeby pokazać innym... heheh

ocenił(a) film na 10
Franio

Widziałem dam 10.
Btw, Czytałem, że człowiek bez poczucia humoru tak jakby nie żyje. Ty jesteś chyba 6 stóp pod ziemią. Proszę wracaj do oglądania Mumio, albo Łowców .B

siegeseven666

Odezwał się drugi znawca, który nic nie widział. A Mumio i Łowcy B. to jedne z najlepszych pur-nonsensowych kabaretów. Jeżeli one ci się nie podobają- to tym bardziej nie możesz rozumieć humoru angielskiego Umbilical Brothers. Podsumowując- masz poczucie humoru kołka w płocie.

ocenił(a) film na 10
Franio

Hahaha, skąd możesz gościu wiedzieć co widziałem a czego nie ? Siedzisz u mnie w domu ? Chciałeś chyba napisać Poor- nonsensowych, to by się zgadzało. Ubogie i bez sensu. Z resztą, co ja się będę rozpisywał. Cieszę się że tak wyrafinowany humor Jak Umbies jest domeną inteligentnych ludzi, a hołota cieszy się z oglądania ww. szmir. Dobranoc i powodzenia.

ocenił(a) film na 9
Franio

Ja oglądałem - zarąbiste. W kategorii kabaret daję 10/10.

Franio

Wybitny neandertal z Ciebie pajacu, Twoje argumenty co do rzeczonego filmu świadczą tylko o sporym ograniczeniu w kilku kwestiach. Nie powinieneś zabierać więcej głosu bo tylko się ośmieszasz i całą wieś z której pochodzisz.

Bokciu

Wsiowy Bokciu-sropciu. Najpierw trzeba jakiś film zobaczyć, żeby o nim pisać. Ty nie widziałeś a tylko hejtujesz. Spadaj do obory!

Franio

A skąd ta pewność ,że go nie widziałem? Kolejny przykład na to z jakim prymitywem mamy do czynienia na tym zacnym forum.

Bokciu

Bo wsiowy Bobciu hejtujesz tylko, zamiast napisać konkretnie o aktorach, o skeczach itp. Hejtujesz tylko nieudolnie, bo ci się w chałupie nudzi. Spadaj do obory i gnój rozrzucaj!

Franio

Nie rozśmieszaj mnie, a coś Ty napisał o aktorach? To ,że mają włosy pod pachami...tylko tyle potrafiłeś dostrzec w tej produkcji. Pogrążasz się jeszcze bardziej, nie jestem w stanie Ci dorównać w pozimie głupoty więc muszę odpuścić niestety.

Bokciu

No to napisz coś więcej. Jeśli widziałeś- to podziel się z innymi forumowiczami twoimi przemyśleniami. Ale nie widziałeś. I tylko szukasz okazji do debilnego hejtu, żałosna gimbazo.

Franio

Rozumiem ,że miałeś okazję uczęszczać do gimnazjum skoro używasz takich zwrotów, niestety trudno mi się odnieść jakoś sensownie do tego nazewnictwa - nie miałem tej nieprzyjemności uczęszczać do takowej szkoły.

Franio

Oni nie są anglikami tylko australijczykami, ale pewnie dla ciebie to jedno i to samo. Dziwne że zamiast słuchać co mówią kabareciarze ty się gapisz na włosy pod pachami. Jakiś fetysz ?

crazy_race

Fetysz jak nic xD ja zaraz zamierzam oglądać, ale widziałem ich pojedyncze spektakle i są oryginalni :) Na pewno będzie dycha! w najgorszym wypadku 9 ;P Nie wiem co macie do Mumio i Łowców B (na ty drugich bylem na żywo i nigdy tak długo się nie śmiałem, miałem zakwasy), ja jestem otwarty praktycznie na każdy humor, ble nie przekraczał pewnych granic :) Jak nie pasi to lepiej wcisną NIE INTERESUJE MNIE i koniec sprawy. Zawsze się jakiś "hejter" znajdzie, trzeba się z tym pogodzić -.-'

ocenił(a) film na 10
Franio

"To wszystko razem było jakąś amatorszczyzną, a nie prawdziwym spektaklem." Brak słów, aby opisać bezgraniczną twą ślepotę i ignorancje.

Franio

Ta. A ty se ogoliłeś pachy i jesteś taki doskonały. Przestań się oszukiwać bałwanie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones