PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710094}
6,8 44 583
oceny
6,8 10 1 44583
5,7 18
ocen krytyków
The Walk. Sięgając chmur
powrót do forum filmu The Walk. Sięgając chmur

Film z pewnoscia bedzie fajny, ale... nie rozumiem po co te soczewki niebieskie i szczecina na głowie.
Levitt jest przystojnym facetem, a tą charakteryzacją nie zbliza sie do wygladu P. Petita.
Podobny zabieg zostal zastosowany w przypadku Deppa w "Black Mass" - szpetny wyglad aktora (charakteryzacja) skutecznie zniechęca :)

qzka

Niewazna charakteryzacja, posluchaj tego paskudnego akcentu. Mi sie odechcialo ogladac.

qzka

Charlize Theron oszpecili na potrzeby filmu Monster i Oskara wygrała. Czy udałoby się jej to, gdyby była tam piękna jak zawsze? Nie byłbym tego taki pewien.

A co do Levitta to oglądając trailer miałem wrażenie, że oglądam młodego Kevina Bacona xD

moooras

Charlize miala udana charakteryzacje, ale jak widac zdarzaja sie mniej udane. Levitta nie trzeba bylo charakteryzowac wg mnie - albo on, albo inny aktor. Wiele razy zdarzylo sie, ze aktor wcale nie byl podobny do osoby, która miał naśladować :)

qzka

Witaj poprawności polityczna! Następnym razem Juliusza Cezara zagra Jackie chan albo Lupita Nyong'o!

moooras

po co iść odrazu w skrajności? Nie o nich pisałam.

qzka

Wiem, ale lubię się z tego śmiać :P

moooras

możesz. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones