PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710094}
6,8 44 583
oceny
6,8 10 1 44583
5,7 18
ocen krytyków
The Walk. Sięgając chmur
powrót do forum filmu The Walk. Sięgając chmur

Jasne, rozumiem, że to tylko film i tak dalej.. Ale co mnie denerwowało w jakimś sensie to ciągłe gadanie po angielsku między Phillipem, a jego znajomymi z Francji, podczas gdy jeden z kolegów nie znał angielskiego. Mało ważne, wiem, ale trochę nieładnie z ich strony ;) Do tego sama postać głównego bohatera. Czemu w amerykanskich filmach musi być schemat, że ktoś bardzo ambitny jak Petite musi się zachowywać jak naburmuszony celebryta i traktować kumpli jak posługiwaczy, żeby tylko osiągnąć cel. A potem wszyscy i tak się cieszą i świętują jego zwycięstwo. Marna klisza, ale ogólnie film spoko. Tylko nieźle się wydygałem na tych momentach, gdy bohater chodzi po linie, na żadnym horrorze nie przeżyłem takich emocji :|

ocenił(a) film na 7
MrFantastic

E tam, 100 razy bardziej wkurzający byli gliniarze na dachach, wyciągający ręce - nie wiem co bardziej, czy chcieli mu pomóc, czy go czym prędzej pojmać - tu się najbardziej bałem że spadnie! Tyle tylko że nie mógł spaść, bo historia wiadomo jak się potoczyła...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones