PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710094}
6,8 44 583
oceny
6,8 10 1 44583
5,7 18
ocen krytyków
The Walk. Sięgając chmur
powrót do forum filmu The Walk. Sięgając chmur

Mistrzostwo świata

ocenił(a) film na 10

Gdy pierwszy raz zobaczyłem ten film, od pierwszych minut nie mogłem się oderwać, po pierwsze przez znakomity lektor polski... który wciąga i zachęca do oglądania... a po drugie... przez aktorów, szczególnie aktora grającego w roli głównej... pasuje do niej najlepiej...!! Lubię filmy trzymające w napięciu, od tego nie mogłem się oderwać... i przez cały film byłem w stresie... i napięciu, co się wydarzy... film na prawdę godny polecenia... bardzo łądnie opowaidany... o marzeniach... które zostały spełnione....! Jeśli lubicie filmy... które mogą wam dać dreszcz emocji... nie raz łzy w oczach... a nie raz sprawić... by serce wam waliło z napięcia... co sie stanie za chwilę... to ten film jest dla was... nie pożałujecie...!! Bardzo polecam... jak dla mnie... wspaniały...!

ocenił(a) film na 10
slawek664

Popieram ten film to mistrzostwo świata ,ja tak samo obejrzałem jednym tchem ,po prostu genialny !

ocenił(a) film na 10
wojtas036

Całkowicie się zgadzam... trzyma w napięciu i lektor genialny...! Znalazłem przypadkowo ten film... i bez wątpienia to mistrzostwo świata ! Pozdrawiam...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones