PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710094}
6,8 44 583
oceny
6,8 10 1 44583
5,7 18
ocen krytyków
The Walk. Sięgając chmur
powrót do forum filmu The Walk. Sięgając chmur

Zawiodłam się !

ocenił(a) film na 5

Film mnie rozczarował i zmęczył... Miałam wrażenie, że on nigdy nie przestanie chodzić po tej linie ( przypominało to za długą grę wstępną !), zdecydowanie za dużo gadał, no i ten gołąb. Film mógł być o jakieś 30 minut krótszy.
Dla samej historii o niebo lepszy film dokumentalny :)

ocenił(a) film na 4
Karina_N

Jako kot i nie kot potwierdzam: za długa gra wstępna. Ale i stosunek zbyt dziecinny. Oczywiście - stosunek realizatorów do rzeczywistości.

ocenił(a) film na 9
Karina_N

Gołąb?
Proszę Cię.
A w czym ci przeszkadzał "gołąb"?
Wybudził go jakby z transu; uświadomił, że może być niebezpiecznie.

ocenił(a) film na 5
Leszy2

Gołąb jest najmniej winny :) Ale jak się pojawił to już miałam ochotę ewakuować się z kina, jeszcze tylko brakowało tęczy spadającej gwiazdy lub wróżki. Ten film z tego co jeszcze pamiętam był jakiś taki przesłodzony...

U mnie dodatkową przeszkodą było obejrzenie filmu dokumentalnego, który wtedy zrobił na mnie duże wrażenie.

Każdemu pasuje coś innego, Tobie widzę film przypadł do gustu.

ocenił(a) film na 9
Karina_N

Nie było tam żadnego gołębia, ale to nie ważne. Tęcza? Gwiazda? Wróżka? O co ci biega?

Mewa była zagrożeniem. On się tej mewy bardzo wystraszył, mogła go zaatakować. I wtedy postanowił, że pora kończyć zabawę.

U mnie obejrzenie filmu dokumentalnego nie było przeszkodą, wręcz przeciwnie.

ocenił(a) film na 5
Leszy2

Ok, może być i mewa.
Rozumiem funkcję pojawienie się tego ptaka w filmie.
W moim pierwszym komentarzu napisałam, że w moim odczuciu w film był za długi.
On chodził po tej linie w nieskończoność, rozumiem chodziło o zbudowanie napięcia, emocji, ale no bez przesady...Dlatego tak mnie już zirytowała scena z ptaszyskiem .

Czy tak trudno przyjąć do wiadomości, że film mi się niezbyt podobał ?
Oceniłam go na 5, nie jest to strasznie niska ocena.
Arcydziełem film ten na pewno nie jest

ocenił(a) film na 9
Karina_N

Rozumiem, że się nie podobał, nie rozumiałem tylko o co chodzi z tym gołębiem, tęczą, gwiazdką i wróżką. Zwłaszcza, że mewa była zwiastunem końca chodzenia.
Przecież ten film jest po to aby właśnie pokazać chodzenie po linie, wykorzystując najnowszą technikę filmową. To esencja tego filmu. Nie można było tego skwitować jednym przejściem.
Idąc do kina na film o chodzeniu po linie trzeba być przygotowanym, że chodzenie po linie będzie główną atrakcją.

ocenił(a) film na 5
Leszy2

Film oglądałam w listopadzie, na dzień dzisiejszy już tak dobrze nie pamiętam każdej sceny. Więc trudno mi tu teraz prowadzić dyskusję i rozkładać film na kawałki. Samo chodzenie mi broń boże nie przeszkadzało, raz czy dwa jakieś tam ciarki przeszły po ciele.. Natomiast nie podobało mi się ciągłe gadanie, sposób narracji, Dodałabym trochę surowości..

Po komentarzach innych widzę, że nie tylko mi czegoś w tym filmie zabrakło.

ocenił(a) film na 7
Karina_N

GOŁĄB :D

ocenił(a) film na 5
Tyrq

No co :P ?!

ocenił(a) film na 7
Karina_N

Poprawiło mi to humor :D

ocenił(a) film na 5
Tyrq

hehehe teraz wszędzie je widzę !

ocenił(a) film na 7
Karina_N

golebie czy mewy ? :)

ocenił(a) film na 10
Karina_N

Bez sensu. Według ciebie t powinno byc jak w cyrku- sam występ? Albo jak w przyspieszonym filmie : Hop - już są koledzy w NY, hop- lina miedzy wieżami, hop- spacer, hop- sława, wywiady, wizyty w zakładach pracy..? Skoro w rzeczywistosci chodził po tej linie w te i we wte, kładł się , pozdrawiał, to pokazac tylko jedno przejście? Zdecydowanie wolę wersję Zemckisa niż twoją
PS- to była mewa.

ocenił(a) film na 5
ronin29

Drogi Roninie czy Ty w ogóle czytałeś moje komentarze ?! Napisałam np " Samo chodzenie mi broń boże nie przeszkadzało, raz czy dwa jakieś tam ciarki przeszły po ciele.. Natomiast nie podobało mi się ciągłe gadanie, sposób narracji, Dodałabym trochę surowości.."

Zemckis zrobił z tego filmu taką uroczą bajeczkę.

I nie obraź się, ale oceniłeś 50 twarzy Greya na 10....

Nie widzę szansy na jakąkolwiek dyskusję z Tobą na temat filmów, mamy zupełnie inny gust.



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones