PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475958}

TiMER

6,0 4 265
ocen
6,0 10 1 4265
TiMER
powrót do forum filmu TiMER

Ciekawy pomysł, scenariusz. Podczas oglądania skłoniło mnie to nawet do przemyśleń,
czy
warto znać przyszłość etc.A rzadko mi się zdarza tak zagłębiać w tematykę komedii.
Jednak zakończenie mnie trochę rozczarowało. Wynika z niego, że nie mamy wpływu na
swoje odczucia i uczucia. Że ta durna maszynka dwa razy zapika i bum, koniec myślenia.
No
ale w sumie jakiego myślenia, skoro główna bohaterka zaraz po przebudzeniu patrzy tylko
czy przypadkiem ten jedyny nie wszczepił sobie timera. Takie bawienie się ludzkimi
uczuciami, pozbawiające jakiejkolwiek inicjatywy, zaangażowania.
Ale sam film nawet oryginalny.

aknifla

No, film też pokazuje jak człowiek potrafi " łykać " takie zabawki. Tak jak komórki zrewolucjonizowały kontakty miedzyludzkie tak timer zrewolucjonizował społeczeństwo i wyeliminował czystą chemię miedzy ludźmi... Taki właśnie jest człowiek i to jest smutne. Jak się znajdzie taki ktoś jak Mickey z jakimiś własnymi przekonaniami, wartościami to tak jak na kolacji u rodziców Umy, popatrzą na niego i krzykną odmieniec. Po co się starać, samemu coś osiągać, skoro wszczepimy sobie timer i za 3 lata spotkamy TĄ jedyną osobę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones