PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32301}

Tina

What's Love Got to Do with It
7,6 6 696
ocen
7,6 10 1 6696
Tina
powrót do forum filmu Tina

W niektórych ujęciach Tina wyglądała, z całym dla niej szacunkiem, jak jakiś transwestyta. Orientuje się ktoś, czy "prawdziwa" piosenkarka też była taka umięśniona, czy to raczej osobisty wygląd aktorki odtwarzającej jej rolę?

ocenił(a) film na 10
topson

Dokładnie !!
ona chyba nie miala takich mięśni aż mi się dziwnie patrzyło ;O
ale jako aktorka to jest zajebi s ta super to odegrała

ocenił(a) film na 8
Justyna070

w tej niebieskiej sukience na scenie wyglądała całkowicie jak transwestyta!!! mięśnie aż wyskakiwały na pierwszy plan!!! Bardzo dziwnie się patrzyło!!

ocenił(a) film na 10
topson

Właśnie też zauważyłam te mięśnie :P ale wydaje mi sie że aktorka to jednak kobieta hehee :P

topson

Też to zauważyłam. I od razu skojarzyło mi się z transwestytą.

ocenił(a) film na 9
topson

też mnie to zastanowiło,ale wkońcu musiała sie wyrobić,potem lali sie obydwoje,nie tylko on ją,nie? heheh

a tak serio to Tina z tego co kojarze też miała niezłe mięśnie;)

topson

Tina Turner zawsze była bardzo silną kobietą.

ocenił(a) film na 7
topson

aktorka chciala sie upodobnic jak najbardziej do tiny, ktora tez ma niezle miesnie, ale troche jednak przegiela :D

użytkownik usunięty
OLbi

poszukajcie na youtubie filmu z rzeczywistego występu Tiny [ten co jest przedstawiony w filmie na końcu]to było bodajże do piosenki Proud Mary. widać na nim że Tina miała jednak umięśnione ręce. widocznie taka była koncepcja ludzi, którzy tworzyli ten film - czyli jak największe przekazanie rzeczywistości. swoją drogą to nawet sukienki były podobne ;]

dokładnie tak, tak jak w "Selenie", również biograficznym filmie, pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones