PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32301}

Tina

What's Love Got to Do with It
7,6 6 703
oceny
7,6 10 1 6703
Tina
powrót do forum filmu Tina

Jak widzę Angelę Basset, to naprawdę przypomina Tinę! Zwłaszcza w scenach z koncertów! Te jej ruchy... cudownie! Naprawdę szkoda, że nie dostała Oscara za tę rolę, choć sama nominacja daje wiele do myślenia, zwłaszcza tym, którzy jeszcze tego filmu nie widzieli ;)
Gorąco wszystkim polecam!
Szkoda, że nie puścili dziś go w tv... mieliby powód ;)


PS dziś (właściwie to już wczoraj) były 71. urodziny Tiny. Ja od pewnego czasu zawsze w ten dzień oglądam ten film, teledyski Tiny i słucham jej piosenek. W sumie to cały 26. listopada dla mnie związany jest z Tiną, więc jest wyjątkowy :)

Niech nam żuje jak najdłużej!!!!!!

aisog46

Nie no rola Angeli Basset wybitna. Fishbourne też dał popalić jako Ike. Jak dla mnie jeden z lepszych filmów biograficznych. A co do samej Tiny, wczoraj na HBO puścili jej koncert z 2009 roku. To niewiarygodne ale ona jest nadal w znakomitej formie. 70 lat na karku a tańczy i śpiewa jak wtedy gdy chodziłem do szkoły podstawowej. Szok i szacunek. Jako fan rocka i to również tego cięższego oddaję królowej co królewskie. Tina Turner jest postacią wybitną.

ocenił(a) film na 9
przemek_32

Aktorsko film na najwyższym poziomie. Basset świetna, ale dla mnie to właśnie Fishbure, jako Ike był najlepszy. Świetnie się sprawdził w roli schwarzcharaktera:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones