PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 782 029
ocen
7,3 10 1 782029
7,4 47
ocen krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

żałosny banał

użytkownik usunięty

i po co te zachwyty melodramacik i tyle

użytkownik usunięty

...
Wiesz co sama jesteś banałem...nie wiem czy chciałabyś w taki sposób umierać!!!bo nie wiem o co ci teraz chodzi. Współczucia nie masz czy jak?????????????denerwują mnie takie osoby jak ty, bez sumienia, bez serca, bez jakiegokolwiek współczucia...!!!!weź najlepiej się schowaj ze swoiją opinią, bo gdybyś ty była w tej sytuacji,nie wiem czy wykazałabyś się powagą i nie okazałabyś strachu.Napewno nie!!!jeszcze wiedźąc, że twoje sznse na przeżycie są nikłe.

ocenił(a) film na 10

wyluzuj
ja tam nie bylam i ty też nie, więc chyba ciut za bardzo sie wczuwasz może potrzebny terapeuta??????????????????

użytkownik usunięty

...
Ale mnie ogólnie film się podoba i to bardzo!!!!!!wzruszam się za każdym razem gdy go oglądam i szczeże powiedziawszy film za każdym razem do ciera do mnie głębiej bo już wiem,że ta tragedia miała miejsce, strasznie lubię ten film i polecam każdemu zatwardziałemu serduszkowi i tym oczywiście, którzy go nie widzieli

hmmm
może i banał, ale jednak ma więcej zwolenników niż przeciwników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones