Rozgryzłam tę piosenkę i oto co o niej znalazłam:
W napisach końcowych piszą o niej tak
"Come Josephine in my flyin machine"
by Alfred Bryan and Fred Fisher
Produced and arranged by William Ross (nie chce mi sie tłumaczyć na polski)
Słowa i inne informacje, nuty, historię znajdziecie na tych stronach:
http://www.geocities.com/dferg5493/comejosephineinmyflyingmachine.htm [www.geocities.com/dferg ...] (chwyty gitarowe, a jak wejdziecie to usłyszycie jak ktoś gra to na pianinie)
http://sniff.numachi.com/~rickheit/dtrad/pages/tiCOMJOS;ttCOMJOS.html [sniff.numachi.com/~rick ...] (nuty)
http://libraries.mit.edu/music/sheetmusic/childpages/comejosephine.html [libraries.mit.edu/music ...] (informacje ogólne)
http://www.melodylane.net/whitestar2.html [www.melodylane.net/whit ...] (RMS Titanic songbook)
http://www.soundtracklyrics.net/song-lyrics/back-to-titanic/come-josephine-in-my -flying-machine.htm [www.soundtracklyrics.ne ...] (w wersji, która pojawiła się na poszerzonym wydaniu soundtracka z "Titanica", zawiera kwestir Rose)
http://www.archive.org/audio/audio-details-db.php? [www.archive.org/audio/a ...] collectionid=comojos1911&colle ction=opensource_audio (no, a tu ją sobie możecie sciągnąć na mp3)