PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 415
ocen
7,3 10 1 781415
7,4 44
oceny krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Skoro film Titanic, poza fabułą postaci głównych jest filmem na faktach, to proszę o wymienienie mi tu lepszych filmów katastroficznych. Pamiętajcie że oceniając bierze się pod uwagę również to jak wpisuje się w swój gatunek, jeśli ktoś jest fanem Transformersów, Harrego Pottera oraz szybkich i wściekłych, którym daje dyszki a Titanicowi 2 albo 3 bo takie osoby są, to powinna albo nie oceniać albo wyzbyć się dziecinnego podejścia " a bo mi się nie podobał ", i ocenić film obiektywnie, biorąc pod uwagę wszystkie kwestie takie jak gra aktorska, dźwięk, efekty jak na 97 rok, fabułę i oczywiście skoro to film katastroficzny, jak tę katastrofę przedstawia a jest przedstawiona tak że chyba lepiej ciężko było by to zrobić.

Dalej się rozpisywał nie będę, dajecie oceny 1 - 3, więc pewnie macie porównanie to innych filmów katastroficznych opartych o prawdziwe wydarzenia, czekam więc na przykłady lepszych filmów tego typu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
mrozixxx

Czemu musimy zawężać filmy katastroficzne tylko do tych opartych na faktach?

Jeżeli chodzi o kino katastroficzne lepsze od Titanica, to na pewno są to filmy takie jak Płonący wieżowiec, Tragedia Posejdona (lub Tragedia Neptuna, w zależności od tłumaczenia).

PS. Nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena filmu, to są pojęcia wzajemnie się wykluczające. :)

ocenił(a) film na 8
mrozixxx

ach to decydowanie o tym kto może oceniać filmy a kto nie może... chcialbys aby byla na to urzędowa licencja czy co? come on, to tylko stronka od filmów i jeśli fanom transformesów ten film się im nie podoba to po prostu im się nie podoba i mają do tego prawo. Po co cenzurować takich ludzi? w imię czego? w imię dobrej oceny filmu który ty lubisz? czemu niektórzy dorośli mają takie zboczenia na punkcie cyferek?

ocenił(a) film na 10
mrozixxx

a ja z kolei oceniam Transformersów, Harrego Pottera oraz Szybkich i wściekłych na 1 i wszystko się wyrównuje na filmwebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones