PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 782 064
oceny
7,3 10 1 782064
7,4 47
ocen krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Kiedyś lubiłam nawet ten film, teraz tego nie da się oglądać: ilość ckliwych momentów, jednoznaczne i jednowymiarowe postacie, czarno-biały świat złych bogatych i wesołych biedaków, przewidywalna fabuła, Kate Winslet grająca 17 latkę wyglądająca na 30+...
Dodatkowo moje spostrzeżenia po 10 latach od ostatniego seansu - Rose się dziwi reakcjom Cala, a przecież ma narzeczonego i równocześnie łazi z innym typem w podejrzane miejsca, pije, tańczy, przytula się do jakiegoś ledwo poznanego faceta, itp. Rose jest znużona swoim życiem, ale chciałaby zjeść ciastko i mieć ciastko i nie potrafi rzucić Cala w cholerę, wydaje mi się, że jemu na niej zależało mimo wszystko.
Tylko tego Jacka szkoda, wykorzystała go jako odskocznię od nudnego życia panienki z wyższych sfer. No dobra, łączyła ich pasja do malarstwa i rysunku, ale co poza tym mieli wspólnego?
Dałam 7 za sceny katastroficzne i ukazaną tragedię niższej klasy społecznej, bo to najbardziej rusza w tym filmie.

ocenił(a) film na 8
Virilome

Co zmieniło się między "kiedyś" a "teraz"? ;-) Nie przybyło w tym filmie ani ckliwych momentów, ani fabuła nie zmieniła się - to film, nie serial.

Mam wrażenie, że chciałaś obejrzeć inny film, w "tamtych" czasach świat był czarno-biały, biedno-bogaty, kobiety wyglądały dużo starzej, bo wychodziły za mąż przed 20tym rokiem życia. Fabuła jest przewidywalna, bo.... takie jest podłoże historyczne.

Virilome

Zgadzam się po całości a propos obsady Winslet- totalna pomyłka. Sorry, ale wyglądała prawie jak matka Leo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones