PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 427
ocen
7,3 10 1 781427
7,4 44
oceny krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Próba oceny

ocenił(a) film na 4

hmm film mi się nie podobał i zawsze się zastanawiam za co tyle oscarów. Jak ja to mam ocenić, mam wrażenie że zawyżę ocenę.

1 - muzyka

ocenił(a) film na 10
Perykles

no bardzo dziwne.Chyba każdemu się podobał. Zastanawia mnie dlaczego nie Tobie.Za co tyle Oscarów?
Za wspaniałą muzykę,aktorów,ujęcia i w ogóle.

ocenił(a) film na 4
Batmanowa

coś mi się schrzaniło i nie dokończyłem ;P

2 - reżyseria
3 - efekty spec i kostiumy
4 - ..........kurna.........tonąca orkiestra???!!!

ogólnie to zrobiłbym z tego filmu nawet krótkometrażówkę, brakuje konkretnych scen bo i historia banalna. Ten tragizm sytuacji kiedy on ginie ona przeżywa...dobijający banał. Może poprostu to nie film dla samców ja na nim zasypiam. 4/10 choć powinienem dać 3/10

ocenił(a) film na 4
Batmanowa

głupie forum się zbugowało... za aktorstwo to oscarów nie było i alleluja bo bym się chyba pochlastał z rozpaczy. No dobra ujęcia...tylko że jakie ujęcia można zrobić mając do dyspozycji statek ocean i górę lodową ;P mnie nie powaliły ale można przyjąć że za to 4/10

ocenił(a) film na 10
Perykles

Nic nie rozumiesz.Ale ok. To Twoja ocena.
Jesteś chłopcem,prawda? No widzisz. Więc patrzysz na to zupełnie inaczej,niż kobiety.Ja jestem kobietą,mnie takie coś kręci.
Uważam,że to jest cudowne.

Batmanowa

Betmanowa - ja na to mówię tak:
Trollom STOP

ocenił(a) film na 10
EM_DE_KE_AS

czemu trollom? On widocznie nie zrozumiał tego filmu. ;d .
Ten film to klasyk. Nie można go wręcz nie lubić.Polecam jeszcze raz obejrzeć ten film . ;)

Batmanowa

No nie wiem, mnie to wygląda na prowokację ze strony założyciela tematu.
Co do filmu: genialny. 10/10 od lat u mnie ma...Nigdy mi sie nie znudzi tudzież jako jedyny ma u mnie 10.

ocenił(a) film na 3
Batmanowa

Ekhm, ekhm, też jestem kobietą i mam podobne zdanie. A stwierdzenie, że płeć decyduje o tym czy film ma się komuś podobać czy nie jest bezsensowne. I tak, zdecydowanie można go nie lubić, (Swoją drogą nie wiem dlaczego można) i to, że jest klasykiem w niczym nie pomaga. I zgadzam się z Peryklesem co do tego, że film ciągnie się niemiłosiernie i można przysnąć.

ocenił(a) film na 4
Perykles

kurna nie dokończyłem sorka ;P

2 - reżyseria
3 - efekty
4 - .............kurna......tonąca orkiestra?!!

wogóle to ten film jak sobie wyobrażam to trwać powinien 1h a mógłbym z niego zrobić krótkometrażowy ;D tam nie ma żadnych konkretnych scen, ale to moje zdanie. Nie lubie Di Caprio tamtego okresu (Romeo i Julia to co innego) więc to jeszcze mnie dobija... no i ten banalny tragizm ona się ratuje a on umiera... niech będzie 4/10 choć powinno być 3/10.

ocenił(a) film na 9
Perykles

trudno jak cie dobija, jak widzisz ten film przez 13 lat krolowal w swiatowym rankingu box office, dostal 11 oscarow, ta historia choc wydaje ci sie banalna bo moze po czesci jest chwyta ludzi i to jest piekne w calym filmie. Do tego w tle katastrofa statku> Według mnie nic dodać, nic ująć.

Perykles

jak jeden kon nie pociągnie to nie znaczy ze bryka stoi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones